Home » Branże od endoskopia » Rolnictwo od endoskopia » Biostymulator wzrostu roślin

Biostymulator wzrostu roślin

Biostymulator wzrostu roślin

PHU Polger-Kido powstało z myślą sprowadzenia do Polski najlepszej jakości preparatów służących do rolniczej i ogrodniczej produkcji roślinnej a także środków niezbędnych dla ochrony środowiska.

śnisz o pięknym trawniku, a przykładowo skarpa dopiero co została ułożona lub jest dość trudno dostępna?

Zajrzyj do nas, proponujemy preparat do trawników Bio-algeen Koncentrat w płynie, który jest zawiesiną granulatu Bio-algeen Granulat.

Jak to działa?

Wystarczy wymieszać nasz preparat z wodą, nawozem i nasionami trawy i spryskać taką mieszanką podłoże. Koncentrat posiada niezwykłe właściwości tworzenia w wodzie nierozpuszczalnych struktur, które chronią podłoże przed erozją. Wschodząca trawa praktycznie zaraz puszcza korzenie i silne ulewy nie są w stanie zatrzymać tego procesu. Nawet po latach skarpy, na których zastosowano nasz środek wykazują nadzwyczajnie wysoką aktywność biologiczną.

Potrzebny Ci jest stymulator systemu korzeniowego?

Naturalnie, że posiadamy taki towar w swojej ofercie. Masz już dość strat, które są nieodzowne przy przesadzaniu roślin? Nasz środek uratuje każdą roślinę.

Jak to działa?

Bio-algeen Koncentrat do korzeni wykorzystuje się na zasadzie kąpieli korzeni. Koncentrat tworzy na nich półprzepuszczalne membrany, które rozpoczynają proces osmozy, innymi słowy przepływu wody w

kierunku o najwyższym stopniu koncentracji jonów, a więc do korzeni, zmuszając je dlatego do wchłonięcia wody. Dzięki temu| procesowi flora nie doznaje szoku po przesadzeniu.

Zastosowanie preparatu Bio-algeen Koncentrat do korzeni ułatwia ukorzenienie się rośliny w nowym i obcym podłożu.

Nasze produkty to gwarancja sukcesu.

Sprawdź nas, a nie pożałujesz!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 20.01.2018 13:40:24)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 13.11.2016 03:21:30)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.