Biura wynajem

Biura wynajem

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to obszar wydzielony na obszarze woj łódzkiego, mazowieckiego a także wielkopolskiego. Ponad półtora tys. hektarów terenu objętych specjalnymi ulgami podatkowymi a oprócz tego atrakcyjne położenie w centrum Europy sprawiają, że jest to rewelacyjny wybór dla inwestorów. Na terenie Strefy od lat z powodzeniem powstają mieszkania deweloperskie, biura na wynajem czy hale produkcyjne, a wszystko to przy minimum kosztów a oprócz tego zachowaniu najmniejszego możliwego ryzyka inwestycji.

Każdy wkład finansowy na obszarze ŁSSE jest objęty pomocą publiczną. Pomoc taka, przyznawana w formie zwolnienia z podatku dochodowego, przysługuje z tytułu inwestycji w infrastrukturę, ale również dla każdego przedsiębiorcy, który utworzyć nowe miejsca pracy. Poza tym, w niektórych przypadkach, istnieje możliwość zwolnienia z podatku od nieruchomości. Chcemy wspierać małe a także średnie firmy, zatem nich przewidziane są najkorzystniejsze ulgi.

Pomoc publiczna Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej nie kończy się jednakże na ulgach podatkowych. Pracownicy Strefy pomagają także w sporządzaniu wniosków o podłączenie mediów, takich jak gaz czy elektryczność, a oprócz tego w kontaktach z zarządcami tychże sieci. Mało tego, w ramach działania Strefy funkcjonuje program Partner, zawierający ogromny zakres rzetelnych a także sprawdzonych partnerów biznesowych, których obecność okazuje się przydatna na każdym etapie prowadzenia inwestycji, od projektów technicznych, przez budowę a także nadzór, aż po rekrutację pracowników a także doradztwo finansowe.

Dzięki wyjątkowym warunkom, jakie proponuje inwestorom Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, mogą oni być pewni swoich inwestycji jak nigdy dotąd. Dzięki ulgom podatkowym a także doradztwu finansowemu ryzyko spada do minimum, a dogodna lokalizacja a także rozbudowana obwód komunikacyjna ułatwiają prowadzenie inwestycji.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 06.03.2019 11:18:32)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.