Biuro rachunkowe Nowy Sącz

Biuro rachunkowe Nowy Sącz

Proxima-doradztwopodatkowe.pl to kompetentna kancelaria działająca w zakresie doradztwa podatkowego. Siedziba naszej firmy mieści się w Nowym Sączu. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, za sprawą czego możesz mieć pewność, że świadczone przez nas usługi znajdują się na najlepszym poziomie. W ramach naszych usług oferujemy kompleksowe doradztwo podatkowe oraz postępowanie podatkowe.
Porady podatkowe są przekazywane w zrozumiałym dla naszego klienta języku. Załatwiamy wszelkie formalności w zakresie dokumentacji, ewidencji i rozliczania podatków. Oprócz tego prowadzimy biuro rachunkowe, a także świadczymy usługę zastępstwa prawnego w sporach sądowych i arbitrażu.
Świadczymy pomoc prawną, paramy się w obsłudze przedsiębiorstw i spółek. Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej. Przeprowadzamy audyty finansowe ( tak zwane rewizje finansowe) w celu potwierdzenia rzetelności i jasności sytuacji majątkowej w przedsiębiorstwie.
Wykonujemy także audyty podatkowe, to znaczy analizy strategii finansowych w firmie. W skład naszej oferty wchodzi także audyt kadry i płac, który pomaga przedsiębiorcom zoptymalizować politykę personalną. Jesteśmy zespołem rzetelnych ekspertów. Posiadamy rozległe doświadczenie oraz szeroką wiedzę. Do każdego klienta podchodzimy w sposób subiektywny, żeby zagwarantować mu, jak najlepszą obsługę. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną, a odpowiemy na każde Twoje wątpliwość oraz udzielimy Ci istotnych informacji.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 23.06.2018 09:04:42)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.