Home » Branże od endoskopia » Tłumaczenia od endoskopia » Biuro tłumaczeń Warszawa

Biuro tłumaczeń Warszawa

Biuro tłumaczeń Warszawa

Posiadasz tekst w języku hiszpańskim oraz pilnie potrzebujesz przetłumaczyć go na język polski czy też w drugą stronę ? Niewymownie się składa, gdyż trafiłeś na nasze biuro tłumaczeń!

Wykonujemy tłumaczenia hiszpańskie dla osób prywatnych, firm i również różnego rodzaju instytucji. Jaką konkretnie ofertę ma nasze biuro tłumaczeń? Zacznijmy od tego, że bardzo niejednokrotnie trudnimy się tłumaczeniem dokumentów urzędowych, które są związane ze szkolnictwem. Z reguły są to dyplomy, załączniki do dyplomów, zaświadczenia, świadectwa i również wszelakie dokumenty z zakresu uznawalności uzyskanego wykształcenia.

Mamy także zlecenia na tłumaczenia hiszpańskie dokumentów sądowych oraz pozasądowych i również procesowych. Należałoby nadmienić , że nasze biuro tłumaczeń wykonuje zlecenia na teksty z zakresu medycyny i również ochrony zdrowia i również dokumentację pracowniczą: zaświadczenia o zatrudnieniu i również różnego rodzaju certyfikaty.

Wykonujemy również tłumaczenia dokumentów związanych z administracją. Mogą to być dokumenty wydawane przez Urzędy Stanu Cywilnego w Polsce i również Hiszpanii oraz krajach hispanojęzycznych, ale również dokumenty urzędowe administracji państwowej w każdym zakresie kompetencji.

Co więcej , wykonujemy tłumaczenia hiszpańskie różnych umów handlowych, pełnomocnictw czy zwykłej korespondencji prywatnej. Dla naszej firmy najważniejsze są dwie zasady: poufność oraz zachowanie bezpieczeństwa przekazywanych danych obecnych w realizowanych zleceniach. Wybierając nasze biuro tłumaczeń możesz być niektóry , że Twoje zlecenie zostanie zrealizowane solidnie, prędko , całkowicie poufnie a Twoje dokumenty będą całkowicie bezpieczne!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 18.11.2018 19:47:26)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 12.08.2017 00:19:57)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.