Home » Rozrywka od endoskopia » Ślub od endoskopia » Bryczki na Śląsku

Bryczki na Śląsku

Bryczki na Śląsku

Już niedługo sakrament małżeństwa lub wieczór panieński lub kawalerski? Rozumiemy, że to niepowtarzalny dzień dla wielu z Was. Pragniemy zaproponować Państwu możliwość podróży okazałą bryczką którą poprowadzi para koni. Proponowane bryczki, w sposób niespotykany mogą uatrakcyjnić ten wyjątkowy dla Was dzień i stanowią efektowną opcję dla podróży autem. Możemy się poszczycić prawdziwą bryczką która przeniesie Was w podróż do przeszłości…

Sympatyczny kierowca dowiezie Was tam, gdzie sobie życzycie. Powóz do ślubu towarzyszy Państwu cały dzień. Rozpoczynamy od zabrania Pana Młodego i Panny Młodej. Następnie odbywa się w karecie ślubnej w wybranym miejscu. Jest to wyjątkowa okazja wykorzystania wyjątkowo okazałej karety w celu wzbogacenia Państwa albumu weselnego. Po sesji zdjęciowej odbywa się przejazd karetą do ślubu. Po zakończeniu uroczystości ślubnej kierowca odwiezie Młodą Parę do domu weselnego. Bryczka do ślubu podjeżdża o ustalonej porze w celu przystrojenia. Powozy mają zadaszenie uniezależniające przejażdżkę warunków atmosferycznych.

Uroczystość możemy uatrakcyjnić białymi gołębiami, które przyniosą szczęście

Ośrodek jeździecki GONITWA znajdujący się na Górnym Śląsku zaprasza na stronę internetową www.ojgonitwa.pl, gdzie prezentuje fotografie różnorodnych bryczek oraz dane kontaktowe dostępne w celu dokonania rezerwacji powozu. Koszt wynajmu zależy od typu karety, odległości od ośrodka jeździeckiego, ilości godzin wypożyczenia oraz odległości pokonanej na miejscu i nie odbiega od kosztu wypożyczenia ślubnego pojazdu.

Możemy sprawić by ten dzień był najważniejszy dla Ciebie oraz bliskich Ci osób. Niewielkim kosztem poczują się Państwo jak królowa i król.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 23.09.2018 11:30:11)
  • yahoo: 22 (ostatnio: 23.08.2017 11:31:50)

Podlinkuj wpis:
Post Tagged with , , , ,

You must be logged in to post a comment.