Brykiet ruf

Brykiet ruf

NOVA TRADE ma do zaoferowania Państwu najlepszej jakości brykiet kominkowy, który nienagannie nadaje się zarówno do używania w kominkach, jak oraz w piecach. W pierwszej kolejności polecamy Państwu nasz brykiet RUF, który wykonany jest z czystej trociny brzozowej (70%) a oprócz tego z trociny sosnowej (30%). W sprzedaży mamy też brykiet kominkowy Pini Kay, który za to zrobiony jest z trociny dębowo-bukowej, cieszącej się w naszym kraju bardzo dużym zainteresowaniem.

Bardzo istotną wartością w naszej firmie jest zawsze zadowolenie klientów, z tej racji staramy się zawsze zaoferować im jak najlepsze produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Współpracujemy zarówno z klientami hurtowymi, jak oraz także klientami detalicznymi. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Nova-trade współpracuje nie tylko z krajowymi odbiorcami, lecz także z wieloma klientami z zagranicy. Sprzedawaną przez nas biomasę dostarczamy także do sporej ilości elektrowni krajowych, co jest najlepszym potwierdzeniem najlepszej jakości oferowanych przez nas produktów.

Na naszej stronie internetowej nova-trade.com.pl mogą Państwo zostać poinformowanym nieco więcej o naszej firmie, sprawdzić aktualną ofertę oraz cennik a oprócz tego w specjalnej galerii obejrzeć niektóre z naszych produktów. Nasz brykiet kominkowy pakowany jest zawsze w bardzo mocne worki 10 kg. Każdemu klientowi zapewniamy transport biomasy. Jeśli nie wiedzą Państwo jaki brykiet wybrać z naszej niemałej oferty sprzedażowej, to służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Skorzystaj z oferty NOVA TRADE jeszcze współcześnie oraz przekonaj się już sam, że to owszem nasza przedsiębiorstwo oferuje najtańszy oraz w najwyższym stopniu oszczędnościowy brykiet na rynku.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 11.07.2018 21:01:16)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 28.11.2017 19:32:55)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.