Burgery Łódź

Burgery Łódź

Dla Cochise Łódź najistotniejsze są smakowite, gigantyczne i ożywcze jedzenie, jakie serwujemy w naszej restauracji. Skutkiem tego nasze burgery Łódź są dobre i duże – dokładnie takie, jakich chcą i pragną dobrzy Indianie i pewni Kowboje. Takiego kolorytu nie znajdziesz nigdzie indziej w Łodzi. Naszą fajką pokoju jest prawdziwie Indiański hamburger wykonany z najlepszego gatunku, odpowiednio wyselekcjonowanej 100% wołowiny z rodzimymi bonusami i mega chrupką bułą przenną!

Ale ostrożnie – to wciąga! Jesteśmy pewni, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To wrócisz znowu – po smak, odpoczynek i ten klimat!

Wprawdzie jest to jedno z kilku miejsc podających pożywienie na mapie Łodzi, to jednakże jest to miejsce wyjątkowe, bo związane z równie specjalną istotą. Imię Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się wspomnienie o mocarnym wodzu plemienia Apache, który dźwigał właśnie takie imię. To jego samozaparcie, bohaterstwo i poszanowanie tradycji dopuściły na to, by autochtoniczne plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień czcić swoją kulturę i tożsamość.Nie sposób nie natchnąć się tak imponującym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on oczarowałby się kuchnią, którą mamy przyjemność serwować pod szyldem nawiązującym do jego imienia. Niestety – nie możemy już przywołać tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć wspaniałym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Odwiedź Nas już dziś.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 26.03.2019 09:36:03)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 05.10.2017 05:49:17)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.