Duch Święty

Duch Święty

Strona lovespeech.pl jest polemiką na temat tego, czym jest religia i kościół, czy wszyscy zostaniemy zbawieni a oprócz tego czego Pismo Święte uczy nas o życiu.

Znajdziecie tu wiele cytatów z Pisma Świętego, o których może nawet nie mieliście zielonego pojęcia. Dowiecie się czym jest grzech w życiu człowieka. Poznacie prawa cielesności i psychologii.

Opisane jest tu także, czym jest modlitwa i jak do niej podejść. Nakreślone są postaci Boga Ojca, Syna Bożego i Ducha Świętego. Wspomniana jest także ciemna strona wiary, to znaczy diabeł.

Znajdziecie tu także obszerne materiały w formie pdf na temat relacji z Bogiem i Duchem Świętym a oprócz tego o diable i nawiedzeniu przez niego. Mało tego dowiecie się więcej odnośnie modlitw.

Strona powstała z myślą o ludziach, którzy pragną poznawać chrześcijaństwo. Nie ma aczkolwiek na celu obrażać uniżać żadnego innego wyznania i nakłaniać do przejścia na drogę katolicyzmu czy innego odłamu chrześcijaństwa.

Przejrzysty, napisany dużą czcionką tekst, ułatwi czytanie osobom starszym, którzy między innymi zainteresowani są wiarą. Jednakże strona jest dla ludzi w każdym wieku i niezależnym wyznaniu. Przybliża ona po prostu Słowo Boże.

W czasach konsumpcjonizmu, kiedy duchowość schodzi na drugi plan, nauczmy się odkrywać różnorakie prawdy na temat wiary, zdobywać choćby wiedzę, która być może później będzie procentować. Wiara i kościół to odrębne sfery. Bóg jest bowiem ponad kościołem, więcej jeszcze przeszło tradycją.

Szukając swojej świadomości chrześcijańskiej należałoby poznać, o czym mówi Pismo Święte, do czego zachętę znajdziecie na stronie lovespeech.pl.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 12.07.2019 12:05:27)

Podlinkuj wpis:
Post Tagged with ,

You must be logged in to post a comment.