Dźwig wieżowy

Dźwig wieżowy

Firma Sarens na swojej stronie internetowej sarens.pl opisuje swoją działalność pod hasłem: „Udźwigniemy twój najcięższy problem”.

Widząc zaprezentowane na stronie dźwigi oraz symulacje audiowizualne prac firmy Sarens, wiemy natychmiast że jest to możliwe.

Firma należy do grupy światowej Sarens, pochodzącej z Belgii, para się realizowaniem usług żurawiami oraz transportem przedmiotów ponad gabarytowych.

Swoje oddziały w Polsce posiada w takich miastach jak: Gdańsk, Rzeszów, Warszawa – cały zestaw kontaktów do poszczególnych oddziałów oraz do baz transportu znajduje się na stronie sarens.pl.

Strona zamieszczono również w wersji angielskiej.

Wszelkie zrealizowane natychmiast projekty firmy Sarens, jesteśmy w stanie przyjrzeć się w formie zdjęć, w podzielonych na różne okresy, archiwizowanych działach Nadto zdjęć, istnieje również prawdopodobieństwo obejrzenia multimedialnych wizualizacji prac poszczególnych dźwigów, jak też widzimy jak pracuje żuraw wieżowy, który jest przeważnie wynajmowanym w firmie dźwigiem.

Firma również oferuje sprzedaż urządzeń dźwigowych oraz ich projekty oraz zdjęcia są wyszczególnione w zakładce – sprzedaż.

Strona niezwykle obrazowo ilustruje całą aktywność firmy, znajdują się tam liczne fotografie, wykonywanych prac stadium po kroku, opisy multimedialne budowy metra w Warszawie, czy budowy elektrowni wiatrowych oraz innych wykonanych projektów.

Firma posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, których kopie zamieszczono na stronie do wglądu dla każdego zainteresowanego klienta, jak i referencje, od zadowolonych Klientów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 09.09.2017 13:29:42)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.