Home » Branże od endoskopia » Producenci od endoskopia » Filtry ciśnieniowe -UNITEX Sp. z o.o.

Filtry ciśnieniowe -UNITEX Sp. z o.o.

Filtry ciśnieniowe -UNITEX Sp. z o.o.

Firma, którą prowadzimy została utworzona w 1989 roku oraz specjalizuje się w technikach związanych z procesem uzdatniania wody przeznaczonej zarówno do celów pitnych, gospodarczych alboż ciepłownictwa. Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie co może poświadczyć posiadanie przez naszą firmę bardzo wielu referencji wystawionych przez naszą firmę kontrahentów. Z naszych usług skorzystało bardzo mnóstwo firm z zakresu przemysłu spożywczego, ciepłowni miejskich oraz wielu innych rodzajów obiektów. żeby dostarczać Państwu najwyższej jakości rozwiązania zainwestowaliśmy we własny biznes. Powstał on w 1995 roku a w 2011 został przeniesiony do nowej hali znajdującej się w Grudziądzu. Nasza hala produkcyjna jest bardzo dobrze wyposażonai odpowiada współczesnym standardom. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyprodukować produkty kompatybilne z najwyższymi normami. Używając naszych usług ze stuprocentową pewnością otrzymasz produkty najwyższej jakości.

W zakresie wykonywanych przez naszą firmę wyrobów, mających zastosowanie w powyższych przemysłach znajdują się takie produkty jak filtry ciśnieniowe, automatyczny aerator z kontrolą zwierciadła wody, wieże aeracji, wymienniki jonowe, zestawy pompowe, zbiorniki retencyjne oraz mnóstwo innych wyrobów wykreowanych w zgodzie z najwyższymi normami. Poza sprzedażą powyższych wyrobów zajmujemy się wykonywaniem wielu rodzajów usług przy wykonywaniu, których posiadamy wieloletnie doświadczenie.

Wykonujemy takie usługi jak śrutowanie, szkiełkowanie, usługi ślusarskie, usługi spawalnicze, walcowanie oraz mnóstwo innych usług z podobnych kategorii. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie ze stuprocentową pewnością odnajdziesz coś dla siebie. Do produkowania powyższych usług posiadamy bardzo najwyższej jakości sprzęt. Dzięki doświadczeniu oraz najwyższej jakości sprzętowi przygotowujemy wszystko na najwyższym poziomie. Zlecając usługi naszej korporacji możesz być w stu procentach bezdyskusyjny, że zlecenie zostanie wykonane na najwyższym poziomie. Namawiamy bardzo serdecznie do zaznajomienia się z pełną propozycją naszej spółki. Zadowolenie z naszej oferty ze stuprocentową pewnością pójdzie w parze z stworzonymi przez naszą firmę usługami.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 17 (ostatnio: 23.09.2018 03:05:45)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 11.04.2016 00:12:11)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.