Firma transportowa

Firma transportowa

Simon-trans jest to przedsiębiorstwo realizująca usługi spedycyjne na terenie kraju, Unii Europejskiej i również Szwajcarii. Rozpoczęliśmy działalność w 2010 roku i również aktualnie posiada bardzo bogate doświadczenie w zakresie transportu a realizowane przez nas usługi są doskonałej jakości. Niezawodni kierowcy i również wykwalifikowani organizatorzy transportu zapewniają wysoki wpływ przedsiębiorstwa.

Realizowane usługi spedycyjne pozwalają na fracht ładunków drobnicowych, całopojazdowych i również niebezpiecznych, do których niezbędne są specjalne uprawnienia ADR. Przewożone artykuły sięgają nawet ładunków 24 tonowych.

Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, dzięki czemu oferta jest dostosowana do oczekiwań i również preferencji każdego klienta. Swoją renomę przedsiębiorstwo zdobyłą poprzez zagwarantowane obronność i również terminowe wywiązywanie się z powierzonych zleceń. Równie ważną kwestią transportu są niskie, konkurencyjne ceny.

Lokal firmy znajduje się w Zarzeczu na ul Ługowej 79 w województwie podkarpackim a szczegóły można wykryć na stronie internetowej simontrans.pl czyli pod numerami telefonów +48 785058816 i również + 48 785058828.

Klientom, którzy zdecydują się na usługi spedycyjne firmy Simon-trans mogą polegać wsparcie merytoryczne na każdym etapie realizacji zadania. Decydując się na ofertę mogą Państwo polegać uznany kosztorys, pełne obronność ładunku i również stały monitoring statusu zlecenia. Nad każdym ładunkiem czuwa opiekun, który ma aktualny kontakt z kierowcą.

Transport realizowany przez Simon-trans jest ceniony jak też za:

– bardzo wysokiej jakości obsługę transportową i również spedycyjną,

– pełne bezpieczeństwo ładunku,

– prawdopodobieństwo dotarcia do trudno dostępnych lokalizacji,

– terminową obsługę,

– fachowe doradztwo.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 12.06.2017 07:00:19)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 15.06.2017 19:21:27)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.