Home » Branże od endoskopia » Przemysł od endoskopia » Foliowanie Warszawa : www.pol-art.pl

Foliowanie Warszawa : www.pol-art.pl

Foliowanie Warszawa : www.pol-art.pl

Firma Pol-art jest to firma z siedzibą w Warszawie, która działa na rynku w tym momencie od 15 lat. Zajmuje się głównie pakowaniem, konfekcjonowaniem a także transportem na terenie kraju oraz za granicą. Ugruntowana pozycja na rynku a także wieloletnie doświadczenie gwarantują rzetelne a także terminowe realizacje zadań.

Pol-art oferuje swe usługi w zakresie wysyłek krajowych a także zagranicznych wszelkiego gatunku artykułów, obsługę konkursów, korespondencji masowej, transport a także wysyłkę dzieł sztuki, konfekcjonowanie, foliowanie, pakowanie a także przepakowywanie, a także insertowanie. Spełniają również indywidualne potrzeby a także życzenia klientów.

W trosce o najwyższą jakość świadczoncyh usług a także zadowolenie klienta wykonają dla Państwa usługi związane z foliowaniem w folię zwykłą wszelkich materiałów promocyjnych a także reklamowych, książek, czasopism, gadżetów czy broszur. Przy tym celu używany jest specjalistyczny sprzęt a całość procesu przebiega z zachowaniem surowych norm. Foliowanie zabezpiecza artykuł przed działaniem wilgoci a także promieniowania UV oraz przed uszkodzeniami czy zarysowaniami, które mogą powstać na przestrzeni transportu.

Następną wartą uwagi metodą jest foliowanie termokurczliwe za sprawą czego można na amen spinać w jeden pakiet nawet kilkanaście materiałów. Folia po mistrzowsku przylega do towarów co ułatwia ich segregowanie a także transport. W tej podejście przeważnie zabezpiecza się książki, magazyny czy kosmetyki.

Całość usług świadczonych przez firmę Pol-art nie jest kosztowna a dodatkowym atutem jest sekunda realizacji zleceń. Wszelkie kluczowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej pol-art.pl oznacza to pod numerami telefonów zamieszczonymi na stronie www

Firma Pol-art zlokalizowana jest w Warszawie na ul. Czerniowieckiej 3


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 10.09.2017 13:22:14)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 26.09.2016 02:29:48)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.