Gaz do obrony

Gaz do obrony

Chcesz poczuć się bezpieczniej na ulicy? Często wracasz do domu późnymi co wieczór oraz boisz się, że przypadkiem spotkać Cię coś nieprzyjemnego? Jeśli tak idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie gaz obronny!

Nasze przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 2015r., aczkolwiek wcześniejsze doświadczenie oraz zaufanie naszych klientów zdobyliśmy na portalu allegro.

W naszej propozycji znajdą Państwo gaz pieprzowy w 2 rodzajach:

-gaz obronny typu CO zawierający kapsaicynem który jest w pełni skuteczny, gdy zostanie naniesiony wyraźnie na twarz oraz oczy napastnika,

-gaz pieprzowy typu SC CN obejmujący środek, który odparowuje. Gaz taki po naniesieniu go na odzież powoduje odparowanie oraz podrażnienie przeciwnika.

Wskazane jest zauważyć, że gaz obronny jest skuteczny zawsze, niezależnie od odczuwania progu bólu osoby atakującej.

Sprzedajemy także paralizatory, które są skuteczną formą zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa. Dzięki nim na sposób skuteczny obezwładnią oraz unieszkodliwią Państwo napastnika

W naszej ofercie znajduje się także gaz na psy, który po użyciu spowoduje silne podrażnienie śluzówki zwierzęcia, co będzie skutkowało tym, że pies przy bezpośrednim kontakcie z pewnością zaprzestanie ataku.

Jeśli, wiec poszukują Państwo skutecznej formy zadbania o bezpieczeństwo, koniecznie powinniście zapoznać się z naszą ofertą! Nasze artykuły są pełni legalne oraz skuteczne a oprócz tego na początek posiadają konkurencyjną na rynku cenę! Z naszych usług skorzystało obecnie wielu klientów oraz każdy z nich wypowiada się o nas wyłącznie w samych superlatywach! Dołącz do nich również oraz Ty, a przekonasz się, że antynapastnik.pl to najlepszy sklep internetowy oferujący artykuły do samoobrony!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 31.01.2019 08:19:07)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 17.02.2018 21:56:16)

Podlinkuj wpis:
Post Tagged with ,

You must be logged in to post a comment.