Hoker laboratoryjny

Hoker laboratoryjny

Wytwórca i sprzedawca ergonomicznych, trwałych i spełniających wymogi higieny i bezpieczeństwa pracy krzeseł, taboretów oraz hokerów realizuje zamówienia na rzecz przemysłu chemicznego, spożywczego, ciężkiego oraz warsztatów mechanicznych, gabinetów lekarskich, laboratoriów czy salonów fryzjersko-kosmetycznych.

Odpowiednio wyprofilowane krzesło przemysłowe, produkowane z miękkiego poliuretanu, łatwe w czyszczeniu i niezwykle przyjemne w dotyku stanowi doskonałą ofertę dla biura bądź gabinetu oraz laboratorium. Wyposażone jest w podnóżek, a wielokrotnie dostępne w sprzedaży z wygodnymi podłokietnikami zwiększającymi luksus pracy. W swym barwnym wydaniu może odkryć swoje miejsce takze w pokoju dziecięcym czy młodzieżowym, nawet lepiej salonie lub kuchni.

Mieszczący się w ofercie firmy hoker laboratoryjny sprawdzi się za to znakomicie w gabinecie kosmetycznym, fryzjerskim, w pracy barmana oraz pracownika supermarketu, również przy stanowiskach kasowych. Wyprofilowane, poliuretanowe siedzisko umożliwia zachowanie właściwej postawy i wspiera plecy użytkownika mimo że hoker nie posiada oparcia.

Pozostające w tej kategorii krzesła rodzaju ułan w kształcie siodła oprócz niewątpliwych zastosowań w pracy w markecie, barze czy gabinecie, mogą zainteresować klientów indywidualnych i przyuważyć implementacja przy wykonywaniu prac domowych – prasowaniu czy w kuchni.

Propozycja firmy obejmuje również maty podłogowe, kratownice stanowiskowe i wygodne, termoelastyczne, odpowiednie dla alergików poduszki.

Wszystkie artykuły spełniają najściślejsze wymogi dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, i również odporności na środki chemiczne.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 14.05.2019 04:09:25)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.