Hurtownia wentylacyjna Warszawa

Hurtownia wentylacyjna Warszawa

Fundamentem działalności Hthwarszawa.pl jest sprzedaż profesjonalnych urządzeń, akcesoriów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Jesteśmy liderami w branży już od kilkunastu lat, w związku z tym bez zarzutu znamy wymagania naszych klientów.

Stale rozszerzamy wachlarz, aby każdy znalazł to, czego aktualnie potrzebuje. W naszej propozycji znajdziesz między innymi kanał wentylacyjny, kształtki, przyrządy do wentylacji i klimatyzacji, przewód elastyczny izolowany, anemostaty kwadratowe, kratki, zawory, wentylatory, klimatyzatory, systemy zamocowań, izolacje techniczne, systemy przeciwogniowe (klapy p.poż., zawory p.poż. kanały oddymiające typu PD, samotność ogniowa CONLIT, drzwi powietrzno-szczelne) oraz co niemiara więcej. Proponowane przez nas produkty pochodzą od znanych i cenionych wytwórców.

Nawiązaliśmy liczne współprace z krajowymi i zagranicznymi dostawcami. Pozyskaliśmy prestiżowych kontrahentów m.in. Frapol Sp. z o.o., Konwektor Sp. z o.o., RDJ Klima sj, Rockwool Polska Sp. z, Juwent sj, Belimo Siłowniki S.A., Systemair, Słońce, Venture Industries Sp. z o.o. i inne. Nasza hurtownia wentylacyjna spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Zaufało nam już tysiące zadowolonych osób – możesz być następnym! Zapewniamy korzystne ceny na rynku oraz dogodne warunki współpracy. Dla nas na pierwszym miejscu jest ukontentowanie klienta. W razie problemów albo wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną albo przez e-mail.

Natychmiast odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz udzielimy Ci niezbędnych informacji. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Twój problem i zaproponować Ci produkt, który spełni wszystkie Twoje potrzeby.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 14.08.2018 13:53:29)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.