Home » Branże od endoskopia » BHP od endoskopia » Hydranty wewnętrzne

Hydranty wewnętrzne

Hydranty wewnętrzne

UNIPOŻ to zakład handlowo-usługowy, który od ponad dwudziestu lat działa w branży ochrony przeciwpożarowej.

Z naszych usług korzystają liczne urzędy, banki, obiekty efektywności publicznej w tym centra handlowe, muzea, hotele, szkoły, jak i wspólnoty mieszkaniowe, różnego rodzaju przedsiębiorstwa jak również działalności gospodarcze. Poprzez lata działalności zgromadziliśmy ogromne praktykę w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych, z tego powodu możemy zapewnić doradztwo w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań jak również wyboru najlepszych maszyn przeciwpożarowych.

W gronie usług, które proponujemy jest kreowanie zabezpieczeń przeciwpożarowych jak również systemów bezpieczeństwa, realizujemy też instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, plany ratownicze jak również projekty ewakuacji. Nasza działalność koncentruje się też na dystrybucji maszyn przeciwpożarowych takich jak gaśnice jak również agregaty, hydranty, zarówno wewnętrzne jak też zewnętrzne, węże hydrantowe, armatura pożarnicza, węże dla straży pożarnej, klapy pożarowe jak również oddymiające, różnego rodzaju drzwi przeciwpożarowe, w dystrybucji mamy też znaki ewakuacyjne jak również znaki ochrony przeciwpożarowej, artykuły medyczne w tym apteczki, , a oprócz tego sprzęt ochrony dróg oddechowych.

Oferujemy zawsze sprzęt sprawdzonych wytwórców, który spełnia najwyższe standardy. Gwarantujemy też specjalistyczny serwis maszyn przeciwpożarowych, który obejmuje między innymi przeglądy techniczne, konserwacje, remonty jak również montaż tych maszyn. Poza tym kreujemy, montujemy jak również konserwujemy systemy oddymiające, systemy sygnalizacji pożaru jak również dźwiękowe systemy ostrzegawcze. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą szczegółową ofertą. Z naszej strony dajemy gwarancję profesjonalną pomoc jak również doradztwo, fachowe wykonanie usług jak również szybką realizację zleceń, , a oprócz tego atrakcyjne ceny.

Warto zainwestować w wysokiej klasy urządzenia jak również systemy przeciwpożarowe, ponieważ bezpieczeństwo jest wartością bezcenną, a my dołożymy wszelkich starań by to bezpieczeństwo Państwu zapewnić, ponieważ wiemy jak też istotną sprawą jest właściwa jak również sprawna ochrona przeciwpożarowa.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 11.05.2019 14:25:25)
  • yahoo: 11 (ostatnio: 17.12.2016 11:18:50)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.