Home » Firmy wg branż od endoskopia » Usługi od endoskopia » Jak zrobić numer prywatny

Jak zrobić numer prywatny

Jak zablokować numer telefonu na telefonie z Androidem

Utrzymywanie kontaktu z rodziną i przyjaciółmi stało się łatwiejsze i szybsze dzięki naszym smartfonom z Androidem. Jednak nie wszyscy ludzie, którzy mogą skontaktować się z nami za pośrednictwem naszych telefonów komórkowych, to osoby, które kochamy i cenimy. Niektórzy to spamerzy, irytujący nieznajomi, telemarketerzy i inni niechciani dzwoniący. Nie musisz cierpieć z powodu niechcianych połączeń – śmiało je blokuj!

W tym przewodniku dowiedz się, jak zablokować numer telefonu na smartfonie z Androidem.

Jak zablokować numer telefonu za pomocą wbudowanych funkcji blokowania połączeń
Większość telefonów z Androidem ma natywny sposób blokowania określonych numerów. Nie było jednak uogólnionego sposobu, aby to zrobić, więc producenci często musieli wbudować tę funkcję we własne skórki oprogramowania.

Właśnie dlatego procedura może być unikalna dla konkretnego urządzenia, ponieważ różni się w zależności od telefonu. Nie trzeba dodawać, że nie możemy szczegółowo omawiać kroków niezbędnych do zablokowania połączeń na każdym telefonie, ale możemy dać Ci pomysł i pokazać, jak to działa na najpopularniejszych urządzeniach.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić numer prywatny na zwykłym telefonie z Androidem, takim jak Google Pixel 3, trafiłeś we właściwe miejsce. Można to zrobić na dwa sposoby. Najprostszym jest otwarcie aplikacji Telefon i dostęp do sekcji zawierającej ostatnie połączenia. Naciśnij długo dowolny z nich i wybierz „Blokuj numer”.

Druga metoda polega na otwarciu aplikacji Telefon, stuknięciu ikony menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu i wybraniu „Ustawienia”. Z menu po prostu naciśnij „Blokowanie połączeń” i dodaj numery, które chcesz zablokować.

Niektórzy przewoźnicy ułatwiają to!
Chcesz naprawdę pozbyć się tych irytujących dzwoniących? Robienie tego z telefonu działa, ale co, jeśli często zmieniasz słuchawki? Może chcesz to zrobić w bardziej systemowy sposób. Niektórzy amerykańscy operatorzy, w tym cztery główne (Verizon, AT&T, T-Mobile i Sprint), umożliwiają blokowanie określonych numerów na poziomie usługi. Obowiązują warunki – sprawdź dokładnie, co oferują czterej wielcy przewoźnicy, korzystając z poniższych łączy.

You must be logged in to post a comment.