Home » Branże od endoskopia » Przemysł od endoskopia » Kabiny sanitarne – Jasal

Kabiny sanitarne – Jasal

Kabiny sanitarne - Jasal

Sprzęt przeznaczony do zagwarantowania prywatności w publicznych łazienkach a także innych tego rodzaju przestrzeniach ma obowiązek być wyprodukowany z bezpiecznych, solidnych materiałów, przyjaznych także pod względem wizualnym.

Kabiny sanitarne produkujemy wykonujemy, konstruujemy z myślą o tym, żeby korzystanie z nich nie wiązało się z żadnym dyskomfortem. Po wielokroć zdarza się albowiem tak, że sam wygląd konkretnych pomieszczeń w łazienkach zniechęca przy tym, żeby je odwiedzić. Nasze produkty są zaś bardzo eleganckie, odporne a także łatwe do regularnego czyszczenia, za sprawą czego powinny świetnie dopiąć celu swoją rolę.

Nienagannie odnajdą się też one w takich obiektach jak basenowe przebieralnie, dokąd zapewnią niezbędną prywatność przy tym, żeby bez problemu przebrać się w kąpielówki. Dzięki w pełni spersonalizowanym pod kątem Waszego zlecenia rozmiarom, ich użytkownicy będą mieć wewnątrz wiele miejsca, co zapewni dodatkową swobodę a także pełen zbytek użytkowania.

Modele wykonujemy w 2 wersjach – z płyty wiórowej laminowanej a oprócz tego z płyty HPL. Pozwoli Wam to wybrać najlepsze rozwiązanie pod kątem Waszych oczekiwań.

Możecie też liczyć na atrakcyjne ceny a oprócz tego wieloletnie doświadczenie. Na naszej stronie www umożliwiamy wykonanie pełnej wizualizacji danego rozwiązania, w szczególności pod kątem kolorystycznym, za sprawą czego aktualnie na etapie projektu będziecie mogli sprawdzić, jaki dobór barw sprawdzi się najlepiej w Waszym przypadku.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości miło zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. W naszej ofercie znajdziecie też Państwo w szczególności liczne okładziny czy elewacje. Polecamy się!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 20.06.2018 18:52:57)

Podlinkuj wpis:
Post Tagged with ,

You must be logged in to post a comment.