Kasy fiskalne Gdańsk

Kasy fiskalne Gdańsk

Przedsiębiorstwo KOMPAR z siedzibą w Gdańsku to firma z tradycjami a także ugruntowaną pozycją na rynku urządzeń fiskalnych. Jej początki sięgają 1990 roku. Posiada ona status autoryzowanego dealera urządzeń fiskalnych największych polskich producentów, a w jej propozycji znajduje się sprzęt w największym stopniu cenionych na polskim rynku marek.

Z wyjątkiem kas fiskalnych różnego typu, firma KOMPAR proponuje też m.in. wagi sklepowe Gdańsk, weryfikatory cen, ekrany dotykowe, metkownice, programy magazynowe dla gastronomii czy hotelarstwa, oprogramowanie sklepowe, czytniki kodów kreskowych i również gamę innych produktów, niezbędnych do sprawnej obsługi punktów sprzedaży.

Alarmy, sprzęt do monitoringu, projektowanie a także wykonanie reklam w samochodowych, wolno stojących a także wiszących, wielo a także małoformatowych, ulotki, wizytówki, banery reklamowe – to także znajduje się w propozycji tej firmy. Przedsiębiorstwo KOMPAR jest firmą rozwijającą się a także otwartą na potrzeby klientów – zarówno instytucji a także firm, jak a także klientów indywidualnych z obszaru całej Polski (chociaż głównym terenem jej działalności jest woj. Pomorskie). Świadczą o tym liczne referencje. Przedsiębiorstwo KOMPAR jest toteż firmą świadczącą usługi kompleksowe.

Oddziały serwisowe firmy znajdują się na terenie Wrocławia, Krakowa, Warszawy i również Łodzi. Aparat telefoniczny serwisowy zajęty jest 24h/7 dni w tygodniu.

Szczegółowe informacje o propozycji firmy KOMPAR, jej dane kontaktowe referencje, wystawa urządzeń fiskalnych razem ze szczegółowymi a także czytelnymi ich opisami, taryfa celna i również co niemiara, innych istotnych danych, znajduje się na jej stronie internetowej. Strona jest regularnie aktualizowana. W przypadku dodatkowych pytań załoga firmy KOMPAR służą pomocą drogą telefoniczną innymi słowy mailową.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 05.12.2017 07:31:15)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 30.10.2016 08:49:47)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.