Home » Zdrowie i uroda od endoskopia » Sprzęt medyczny od endoskopia » Kontenery sterylizacyjne – Wamed

Kontenery sterylizacyjne – Wamed

Kontenery sterylizacyjne - Wamed

WAMED jest polską firmą, która zajmuje się w głównej mierze branżą medyczną. Tworzy i wytwarza specjalistyczny sprzęt laboratoryjny oraz sprzęt medyczny. Przedsiębiorstwo działa już od 1949 roku, dzięki czemu miała mnóstwo czasu na to, żeby stać się prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie. Tak właśnie się stało, więc dziś z usług WAMED korzystają zakłady, przychodnie, kliniki i inne działalności z dosłownie całego świata – nie tylko z Polski.

Na uwagę zasługuje na pewno propozycja tego producenta. Występuje w niej bowiem niejedna lampa zabiegowa, sterylizatory, specjalne pojemniki medyczne, i również bez liku innych towarów nienagannie sprawdzających się w sektorze medycznym, do którego są właśnie adresowane. Naturalnie ten polski fabrykant przygotował też fantastyczne rozwiązania dla laboratoriów. Im proponuje zatem towary takie jak: komora klimatyczna, komora badań cieplnych, sterylizatory, autoklawy czy też suszarki. Suszarka laboratoryjna, komora badań cieplnych oraz cieplarka występują nawiasem mówiąc w dwóch wariantach – niektóre zawierają wentylator, a inne go nie posiadają.

WAMED zdecydowanie zna się jak nikt inny na sektorze medycznym oraz tym laboratoryjnym. Swoje wyroby nie tylko wytwarza, ale również i projektuje, dbając o ich każde szczegóły. Zawsze kreuje towary w sumie bezpieczne, z których bezproblemowo mogą używać lekarze, załoga lekarski czy też osoby pracujące w laboratoriach. Produkty WAMED posiadają liczne atesty i certyfikaty, które tylko potwierdzają ich niewątpliwą jakość. Mnóstwo klientów zaufało natychmiast tej marce, a każdy nowy usługobiorca powinien ze spokojem to spowodować.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 20.12.2018 04:29:02)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.