Home » Edukacja od endoskopia » Języki obce od endoskopia » Konwersacje angielski online

Konwersacje angielski online

Konwersacje angielski online

Angielski to jeden z najpopularniejszych języków, którymi posługują się ludzie, prawie że w każdym krańcu świata. Jego znajomość otwiera nam nowe możliwości, pomaga w karierze, ułatwia życie towarzyskie.

Różne GRUPY WIEKOWE

Nauka angielskiego wskazana jest w zasadzie w każdym wieku, o czym można się przekonać w szkole Speaking House.

Proponujemy kursy dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. Nasze lekcje skupiają się na praktycznym zastosowaniu języka w życiu codziennym. Pomagają one przełamać barierę językową, poznać nowe zwroty a także zasady gramatyczne. Mnogość przeprowadzanych konwersacji pomaga w nabyciu płynności językowej.

BUSINESS ENGLISH

W naszej szkole językowej proponujemy również zajęcia z Business English. Język biznesowy, nieraz wykorzystywany każdego dnia w pracy, poniekąd różni się od codziennej konwersacji ze znajomymi.

Na przestrzeni kursu przedstawimy różnice między językiem formalnym a także nieformalnym, nauczymy biznesowych zwrotów a także dodamy pewności siebie w czasie oficjalnych spotkań.

KURSY INDYWIDUALNE

Nasza oferta to nie tylko popołudniowe kursy grupowe. Osobom z niestandardowymi godzinami pracy oferujemy kursy indywidualne. To doskonały sposób na podszkolenie języka, przygotowanie się do egzaminu albo rozmowy o pracę. Poziom zajęć a także impet dopasowane są pod jednego kursanta, z tej przyczyny efekty nauki widać właściwie błyskawicznie!

Propozycja DLA FIRM

Sporo przedsiębiorstw a także korporacji zdaje sobie sprawę, że nauka angielskiego między pracowników jest bardzo istotna, z tej przyczyny zachęcamy do kontaktu firmy, którym zależy na poprawie jakości języka angielskiego.

Oferujemy zajęcia w siedzibie firmy, które położą nacisk na komunikację zarówno formalną, jak a także nieformalną. Nauczymy pracowników jak rozmawiać z klientem a także w jaki sposób odpisywać poprawnie na maile.

Czekamy na Ciebie!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 21.02.2019 16:18:46)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.