Łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne

Sklep medyczny W Łapczycy. Oferujemy przedmioty rehabilitacyjne m.in.: łóżko ortopedyczne elektryczne dla chorych w domu. Łóżko jest perfekcyjne zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko rehabilitacyjne jest sterowane pilotem.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego. Świadczymy usługi wypożyczania m.in. łóżek ortopedycznych, dla osób starszych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają wymagania i potrzeby zarówno chorych jak i opiekunów. W razie potrzeby dowóz we wskazane miejsce plus montaż. Ceny najkorzystniejsze w kraju. W naszej propozycji znajdą Państwo także schodołazy znakomicie radzące sobie z barierami architektonicznymi. Również mamy w ofercie podnośniki niepełnosprawnego. A także wózki dla osób po wypadkach, kule ortopedyczne, balkoniki ortopedyczne. Prowadzimy usługi na obszarze całego kraju, woj. łódzkiego,. woj. wielkopolskiego,. Jeśli jesteś w potrzebie zadzwoń pod podany telefon, a na pewno pomożemy Państwu dobrac najlepszy rodzaj sprzętu medycznego.

przedmioty rehabilitacyjne m.in.: łóżko ortopedyczne elektryczne dla chorych w domu. Łóżko jest super zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko rehabilitacyjne jest regulowane elektrycznie.

W mojej propozycji jest także schodołaz likwidacja barier dla osób chorych na wózku. Jest on idealny do jazdy po schodach osób dorosłych, które jeżdżą na wózkach inwalidzkich. Ponadto proponujemy sprzedaż windę dla chorych. Ułatwia podnoszenie, transport i opuszczanie chorych. Służy pomocą w toalecie i odciąża kręgosłup i plecy. U nas dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Gdzie kupisz sprzęt ortopedyczny? W sytuacji, gdy los zmusi nas do zainteresowania zakupu sprzętu ortopedycznego winniśmy najpierw zrobić kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, jakie artykuły będziemy musieli zakupić, a także, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Oczywiście nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, że ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, które mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Gigantycznym ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, którym będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 12.09.2018 18:42:07)

Podlinkuj wpis:
Post Tagged with

You must be logged in to post a comment.