Home » Zdrowie i uroda od endoskopia » Uroda od endoskopia » Mikrodermabrazja Bydgoszcz

Mikrodermabrazja Bydgoszcz

Mikrodermabrazja Bydgoszcz

Laseroterapia, określana też „laserem”, jest jednym z zabiegów fizjoterapii. Jest to metoda, w ciągu której wytwarzane w specjalnym aparacie promienie laserowe, są kierowane bezpośrednio na skórę pacjenta. Zabieg ten jest w sumie pewny i również bezbolesny, a jego rozciągłość jest ściśle zaplanowana i również trwa najdłużej do dwudziestu minut.

Wskazaniem do zastosowania zabiegu laseroterapii są przede wszystkim:

– problemy dermatologiczne,

– blizny pooperacyjne,

– przeszczepy skóry,

– choroby zwyrodnieniowe stawów,

– ostroga piętowa,

– tak zwany „łokieć tenisisty”,

– stopa cukrzycowa,

– choroby naczyń żylnych.

Promienie lasera wspomagają też leczenie bólu na przykład w takich przypadkach jak bóle po urazach narządu ruchu, takie jak skręcenia, zwichnięcia czy złamania. Na tle tego, jak potężny jest ból, dopasowuje się rodzaj i również nasilenie promieniowania, czas i również liczbę zabiegów, i sposób naświetlania.

Na czym polega dobroczynne działanie zabiegu laseroterapii?

Oddziaływanie zabiegów laserowych na Klienta odbywa się na trzech płaszczyznach: przeciwbólowa, przeciwzapalna i również biostymulująca. Uśmierzenie bólu odbywa się dzięki zwiększonemu wydzielaniu endorfin, hormonów uśmierzających ból. Zlikwidowanie stanów zapalnych w organizmie i również obrzęków odbywa się dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych i również przyspieszeniu mikrokrążenia. Natomiast działanie biostymulujące polega na wpływaniu zabiegu na szybszą odbudowę komórek i również na wytwarzanie włókien kolagenowych.

Właśnie, tak jak w przypadku każdego innego zabiegu, tak i również w tym przypadku występują przeciwwskazania do jego stosowania. Zabiegu tego nie wolno przeprowadzać:

– u niemowląt,

– kobietom podczas ciąży,

– w trakcie wysokiej gorączki,

– w przypadku chorób nowotworowych

– i również u osób ze skłonnością do krwawień.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 01.03.2018 09:13:49)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 24.11.2016 19:59:20)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.