Home » Branże od endoskopia » RTV od endoskopia » Multimedialna rozrywka dzięki telewizorowi TX-L47WT50

Multimedialna rozrywka dzięki telewizorowi TX-L47WT50

Multimedialna rozrywka dzięki telewizorowi TX-L47WT50

Panasonic TX-L47WT50 to najwyższej klasy telewizor multimedialny. Najnowocześniejsze wzornictwo łączy się w tym modelu z ulepszoną wersją oglądania obrazu w jakości 3D. Telewizor posiada klasę energetyczną A+, został wyposażony w przeglądarkę internetową, technologię Clear Panel Pro oraz VIERĘ Connect. Telewizor umożliwia ponadto nagrywanie na twardym dysku USB oraz kartach pamięci typu SD.

Jeżeli więc potrzebujesz telewizora, który będzie w każdym calu zadowalał Cię obrazem 3D, warto zdecydować się właśnie na Panasonic TX-L47WT50. Ten model posiada progresywne wyświetlanie obrazu 3D z zastosowaniem okularów z aktywną migawką. Ekran wyświetla bowiem w sposób naprzemienny obraz dla prawego oraz lewego oka dzięki przysłonom soczewek w okularach, które otwierają się i zamykają synchronicznie z wyświetlanym obrazem na ekranie. W ten sposób do każdego oka dociera osobny obraz. Sekwencje powtarzane z dużą częstotliwością wywołują więc efekt obrazu 3D, który dodatkowo jest wyświetlany w jakości Full HD. Ten telewizor jest więc dedykowany przede wszystkim dla kino maniaków, którzy preferują obraz ostry jak igła. Ilość generowanych klatek została zwiększona z 50 do 200, natomiast sterowanie podświetleniem odbywa się z wykorzystaniem podziału na obszary. W ten sposób delikatnie migoczące podświetlenie przyczynia się do redukcji poświaty obrazu, co tym samym przekłada się na ostry i czysty obraz pozbawiony rozmyć. Widać to w szczególności podczas transmisji rozgrywek sportowych oraz na filmach akcji. W tym modelu zastosowano także nowy filtr tłumiący odbicia zewnętrznych obiektów. Podświetlenie obrazu na 16 części pozwoliło uzyskać lepszą kontrolę nad jasnością, co też przełożyło się na lepszą jakość kontrastu, który stał się silniejszy. W ten sposób wrażenie głębokiej czerni zostało jeszcze bardziej spotęgowane, co powinno zadowolić nawet najbardziej wybrednych kinomaniaków. Skanowanie podświetlenia odbywa się z częstotliwością 1600 Hz.

Kolejnym atutem tego inteligentnego telewizora jest system VIERA Connect, który ewoluował z poprzedniej wersji VIERA CAST. Dzięki VIERA Connect użytkownicy mogą w każdej chwili cieszyć się z ulubionych filmów czy muzyki oraz pozostałych materiałów, do których można mieć dostęp za pośrednictwem Internetu bezpośrednio z telewizora. VIERA Connect pozwala obsługiwać dodatkowe urządzenia, takie jak między innymi odtwarzacze Blu-ray czy smartfony z systemami operacyjnymi takimi jak iOS czy Android. Aplikacja funkcjonuje w chmurze (cloud computing), wyposażona została ponadto w sklep internetowy. Przeglądanie stron www jest możliwe dzięki wbudowanej przeglądarce internetowej, która obsługuje strony w przygotowane w języku HTML5. W ten sposób wyświetlane strony internetowe będą posiadały wygląd identyczny z uzyskiwanym na ekranie komputerów stacjonarnych czy laptopów. Komfort z przeglądanych treści jest jednak większy, ponieważ układ stron i zawartych na nich materiałów jest lepiej czytelny na szerokim, blisko pięćdziesięcio calowym ekranie.

Specyfikacja modelu pod adresem: http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/Produkty/Telewizory/Telewizory+LCD/TX-L47WT50/overview/8950504/index.html


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 11.05.2019 18:32:30)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 19.12.2016 15:41:26)

Podlinkuj wpis:
Post Tagged with , ,

You must be logged in to post a comment.