Home » Biznes i Finanse od endoskopia » Kredyty od endoskopia » Najtańsza oferta pożyczki dla rodziny

Najtańsza oferta pożyczki dla rodziny

Najtańsza oferta pożyczki dla rodziny

W Get Money sprawdziłem, w której instytucji finansowej najlepiej wziąć kredyt dla rodziny. W ubiegłym miesiącu szukałem najlepszego finansowania dla sfinansowania wakacji 4-osobowej rodziny – pożyczki na raty w wersji bez zaświadczeń. Założyłem, że na jedną osobę na dwa tygodnie pobytu latem w Gdańsku, będę potrzebował 2100 zł. Mając odłożone 4000 zł na wakacje środków własnych, będą więc potrzebował pożyczki w kwocie ok. 5000 zł.

W wakacje planów jest wiele, mniejszych i większych, ale większość wakacyjnych marzeń można zrealizować tylko i wyłącznie dzięki gotówce. Wybór odpowiedniej pożyczki na wakacje nie zawsze jest proste. Wiele zależy od kwoty pożyczki, zarobków, formy zatrudnienia i przede wszystkim od posiadanej zdolności kredytowej. Zabrałem się za szukanie możliwie najtańsze oferty pożyczki dla rodziny na wakacje nad morzem.

W zastawieniu oprócz pozabankowych pożyczek ratalnych i chwilówek porównuję też kredyty gotówkowe. Za ich pośrednictwem także możesz sfinansować wyjazd rodziny na wakacje.

Poprosiłem firmę Get Money o przygotowanie i przysłanie propozycji kredytów i pożyczek w kwocie 5000 zł, spłacanych w miesięcznych równych ratach przez 12 miesięcy (1 rok). Odpowiedz przysłano bardzo szybko. W zestawieniu znalazło się 10 banków, a w rankingu pożyczek pozabankowych ratalnych udzielanych przez Internet bez zaświadczeń o dochodach (a więc tak jak chciałem) pokazano mi 10 najlepszych propozycji pożyczek gotówkowych. W czołówce zestawienia znalazła się jedna pożyczka pozabankowa na raty online na Get Money i 2 kredyty gotówkowe również udzielane bez zaświadczeń o dochodach.

Biorąc wcześniejsze założenia, wybrałem pozabankową ofertę pożyczki dla rodziny ze względu na prostsze i szybsze procedury niż w banku. Odsetki od pożyczonej kwoty zostały obliczane na podstawie oprocentowania i niewielkiej prowizja za udzielenie kredytu. RRSO dla tej oferty pożyczki dla rodziny wyniosła 9,57 procent, natomiast miesięczna rata 437,67 zł. Pomyślałem więc, że jest to niedroga pożyczka na wakacyjny wyjazd całej rodziny i skorzystałem z oferty.

Dzięki szybkiemu zastrzykowi gotówki, zrealizowałem jedno z marzeń mojej rodziny, a mianowicie – wakacje nad morzem w Gdańsku. Polecam Wam zestawienie pożyczek przyjaznych rodzinie!


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 10.08.2019 05:03:09)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.