Naprawa naczep

Naprawa naczep

Szukasz usług firmy proponującej zabudowy ciężarowe? Bez zarzutu zdajesz sobie sprawę z tego jak z trudem jest znaleźć sprawdzonego, uczciwego oraz rzetelnego fachowca? Zupełnie nie masz pojęcia komu mógłbyś zawierzyć oraz powierzyć to zadanie? O ile tak koniecznie powinieneś zapoznać się z propozycją naszej firmy!

Zakład pracy Tramp działa na rynku od wielu lat oraz dzięki naszemu doświadczeniu, oraz kadrze doświadczonych pracowników wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku produkcji nadwozi samochodów ciężarowych, stając się firmą cenioną oraz kojarzoną z uważnie wykonaną pracą.

W naszej propozycji znajdą Państwo zabudowy: skrzyniowe, plandeki, kontenery, izotermy, chłodnie oraz lodownie, przyczepy, zabudowy specjalne. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, oferujmy windy oraz żurawie, oraz biegły serwis.

Bez zarzutu zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest zadowolenie naszych klientów w związku z tym do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, bacząc, żeby wszystko było wykonane zgodnie z wymogami konstrukcyjnymi producentów samochodów ciężarowych.

W celu zapewnianienia najlepszej klasy naszych usług współpracujemy z partnerami gwarantującymi rzetelność w interesach. Do grona naszych klientów należą dealerzy samochodów ciężarowych uznanych w świecie firm samochodowych, oraz bezpośredni użytkownicy pojazdów wielu firm spedycyjnych, produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Dbamy, by nasi pracownicy byli odpowiednio zorientowani na aktualne nowości oraz wymagania stawiane przez rynek w związku z tym zostali oni przeszkoleni w firmach belgijskich, czeskich, duńskich, holenderskich, niemieckich, francuskich oraz włoskich.

O ile, zatem poszukują Państwo firmy oferującej zabudowy ciężarowe należałoby skontaktować się z nami! Zaufało nam w tym momencie wielu klientów oraz każdy z nich wystawia nam wyłącznie pozytywne referencję! Dołącz do nich również oraz Ty, a przekonasz się, że kooperacja z nami to prawdziwa przyjemność!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 11.07.2018 21:00:58)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 30.10.2017 00:39:30)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.