Home » Branże od endoskopia » Rolnictwo od endoskopia » Nawozy dolistne na zboża

Nawozy dolistne na zboża

Nawozy dolistne na zboża

Zakład pracy AGREKO to sprawny nieprzerwanie od 2000 roku czołowy i również solidny fabrykant nawozów dla rolnictwa. Nasi pracownicy od wielu już lat swoją niemałą wiedzą i również doświadczeniem w branży służą współpracującym z firmom rolnikom.

AGREKO wytwarza różne rodzaje wysokogatunkowych nawozów tj. m.in. nawozy dolistne Grinlist, nawóz donasienny Dynavit, nawóz granulowany uniwersalny Trasvit, i również niemało innych jednakowo popularnych.

Nawozy naszej produkcji prowadzą do zwiększenia plonu i również podniesienia jego jakości. Na domiar tego podwyższają odporność roślin na wszelkiego gatunku choroby pochodzące od grzybów, a zarazem daleko ograniczają wpływ suszy na wielkość zbiorów. Nasze nawozy są również niezwykle uniwersalne, co niezwykle ułatwia ich aplikacja w polu, a w efekcie obniża całościową cenę nawożenia.

Nawozy z serii Grinlist, to artykuły mikroelementowe, które przeznaczone są na początek do dolistnego dokarmiania różnych gatunków roślin hodowlanych. Zestawy poszczególnych mikroelementów w naszych nawozach są bardzo rzetelnie dobrane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z potrzebami konkretnej uprawy. Nawozy dolistne naszej produkcji nie zawierają innych makroskładników aniżeli niezbędne do prawidłowego wzrostu rośliny, magnez a także siarka, co daleko wpływa na poprawę jakości zebranych plonów. Zakład pracy AGREKO stawia na początek na uniwersalność wszystkich produkowanych nawozów. W przypadku niecałkowitego zużycia danego zestawu nawozów do jednej uprawy, w bardzo surowy wyjście towar ten można zmodyfikować można w prosty wyjście zmodyfikować i również dlatego zastosować do nawożenia innej rośliny.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 09.10.2017 13:29:19)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 16.01.2017 12:45:52)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.