Home » Branże od endoskopia » Przemysł od endoskopia » Obróbka skrawaniem Wrocław

Obróbka skrawaniem Wrocław

Obróbka skrawaniem Wrocław

Firma Metalimpex od ponad trzydziestu lat ciągle działa na polskim rynku, co pozwoliło jej stać się liderem w branży usług dotyczących ślusarstwa, obróbki metali a także spawania. Flagowym punktem naszego przedsiębiorstwa jest z początkiem przetwarzanie stali nierdzewnej, w której to przodujemy pośród polskich firm. Długoletnie doświadczenie i również ambitne postawa do pracy sprawia, iż nasze usługi za każdym razem wykonywane są precyzyjnie a także zupełnie profesjonalnie. W naszej firmie stawiamy z początkiem na jakość i również terminowość, iżby do granic możliwości doprowadzić do realizacji wymagania naszych klientów.

Przez wiele lat naszej działalności zdołaliśmy stworzyć rozbudowane, wysokiej jakości baza sprzętowe umożliwiające podjęcie różnorakich, nawet bardzo trudnych zleceń. W naszej firmie mamy w szczególności centra obróbcze, szlifierki do wałów, otworów czy płaszczyzn, tokarki uniwersalne tudzież automaty tokarskie CNC. Ponadto, współpracujemy z kilkoma uznanymi firmami na terenie całej Polski, iżby zapewnić naszym klientom możliwie najwyższą jakość świadczonych usług.

Propozycja naszej firmy skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i również biznesowego. Sporą część bazy współpracujących z nami klientów stanowią przedstawiciele gospodarstw rolnych, dla których mamy przygotowany bardzo różnorodny asortyment usług (zajmujemy się miedzy innymi produkcją pomp zasilających do ciągników). Do tego, specjalizujemy się także w produkcji części i również układów hamulcowych do samochodów, złączy hydraulicznych, elementów i również podzespołów do produkcji urządzeń w przemyśle spożywczym, jak też komponentów i również maszyn robionych na zamówienie.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 09.09.2017 14:00:07)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 19.11.2016 22:23:30)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.