Ogrodzenia kute

Ogrodzenia kute

Renomowana Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg proponuje Państwu duży wybór swoich produktów.

Przedsiębiorstwo wytwarza różne przedmioty z daleko przetworzonego artystycznie metalu, robiąc m. in. ogrodzenia, bramy, balustrady, kraty kute, latarnie stojące oraz przyścienne, żyrandole do kościołów oraz innych wnętrz.

Zajmujemy się również rekonstruowaniem starych detali kowalskich. Wszystkie towary, jakie wykonujemy dla naszych klientów, tworzymy na bazie własnych, autorskich projektów, które dostosowujemy do życzeń oraz wymagań zamawiających. Zwracamy też uwagę na to, tak aby przedmiot, jaki wykonaliśmy w naszej pracowni, po mistrzowsku komponował się z wnętrzem, w którym będzie on funkcjonował.

Realizujemy też wszelkie indywidualne oraz nietypowe zlecenia w zakresie kowalstwa artystycznego. Jesteśmy w stanie podjąć się zasadniczo każdego zlecenia, jesteśmy otwarci oraz z zapałem doradzamy naszym klientom, rozwiewając ich wątpliwości. Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg posiada uprawnienia konserwatorskie w zakresie kowalstwa artystycznego wydane przez wojewódzkiego konserwatora zabytków oraz toteż nasza przedsiębiorstwo, o ile zachodzi tak potrzeba, wykonuje też prace konserwatorskie.

Paramy się również wystrojem wnętrz obiektów sakralnych. Projektujemy oraz wykonujemy kraty kute, kute żyrandole, kinkiety, świeczniki oraz inne elementy dekoracyjne. Do naszej pracy podchodzimy starannie oraz profesjonalnie, zależy nam albowiem na uznaniu oraz zadowoleniu klientów.

Namawiamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kowalstwoszerlag.pl oraz do zaznajomienia się z pełną propozycją naszej pracowni.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 09.12.2017 11:34:54)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 04.08.2017 04:04:10)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.