Home » Produkcja przemysłowa od endoskopia » Pisklęta gęsie : DROB

Pisklęta gęsie : DROB

Pisklęta gęsie : DROB

Na stronie drob.com.pl jest szeroka propozycja Wielkopolskiej Spółki Drobiarskiej DROB S.A., która prowadzi funkcjonowanie związaną z odchowem różnego gatunku drobiu.

Posiadamy wysokiej klasy pisklęta kacze, kurze, gęsie a oprócz tego indycze, a dodatkowo oferujemy odchowane kury w celach reprodukcyjnych lub przeznaczone do produkcji jaj. Naszymi klientami mogą być zarówno spore fermy drobiowe jak a oprócz tego małe gospodarstwa wiejskie. Nasze nowoczesne zakłady wylęgowe w Gnieźnie, Wałczu, Nowym Tomyślu, Wschowie a oprócz tego Tulcach są objęte odpowiednim nadzorem, który ma na celu zagwarantowanie towaru wolnego od chorób. Również parametry naszego drobiu poddawane są częstej kontroli, dzięki czemu wiemy, czy ptactwo ma zagwarantowane odpowiednie środowisko do życia a oprócz tego rozrostu, a innowacyjny przybory umożliwia regulację warunków otoczenia naszych produktów. Nowe pisklęta są poddawane mocnej selekcji, która pozwala na uzyskanie jak wysokiej klasy. W zakładach produkcyjnych wykorzystywana jest technologia Petersime, która jest najnowocześniejszym rozwiązaniem w zarządzaniu inkubacją jaj. Daje to możliwość to na kontrolę różnorodnych czynników takich jak poziom dwutlenku węgla lub wilgotność. Sporym zainteresowaniem cieszą się pisklęta kacze w tym rasy pekin a oprócz tego mieszańce. Oferujemy również pisklęta brojlerowskie, które cechują się prawidłowo szybszym od kur przyrostem dobowym wagi. DROB S.A. jest sprawdzonym źródłem piskląt dzięki wieloletniemu doświadczeniu w hodowli drobiu zarówno grzebiącego jak a oprócz tego wodnego.

Zapewniamy także zharmonizowany transport towaru do miejsca docelowego. Namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 21.12.2018 08:35:54)

Podlinkuj wpis:
Post Tagged with ,

You must be logged in to post a comment.