Pitonfix

Pitonfix

scharmueller-sp.pl to katalog produktów Scharmueller Spare Parts. Na stronie scharmueller-sp.pl odnajdziesz każdy nieodzowny Ci gatunek zaczepu do ciągnika. Stroną administruje oficjalny polski przedstawiciel austriackiej firmy Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG produkującej doskonałej jakości zaczepy do wszystkich marek ciągników. Niezależnie czy potrzebny jest Ci uchwyt transportowy, czy uchwyt kulowy taki jak np K80, dające możliwość ciągnięcia przyczepy samochodowej, będziesz mógł odnaleźć go na naszej stronie.

Strona umożliwia zaznajomienie się z pełnym katalogiem dostępnych artykułów firmy Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG i zamówienie tych, których potrzebujesz. Znajdziesz tu też wskazówki, za sprawą którym dobranie dobrych parametrów sprzętu, który chcesz kupić będzie banalnie nieskomplikowane.

Strona nie jest jednak standardowym katalogiem części. Odnajdziesz tu lecz również otwarty asortyment różnego typu zaczepów ciągnikowych, kontakt ze sprzedawcą i mapę dealerów (a powinno się dodać, że przedsiębiorstwo ma przedstawicieli na obszarze całej Polski). Dla osób interesujących się nowoczesną mechanizacją rolnictwa nie lada ciekawostką będzie zakładka „Aktualności” magazynu. Odnajdziesz tu harmonogramy odbywających się w różnych miejscach Polski wystaw sprzętu rolniczego z najwyższej półki, i relacje z tych wystaw (wzbogacone o liczne fotorelacje z tychże wystaw).

Strona umożliwia też zaznajomienie się z dokładnym opisem i przystępnym opisem poszczególnych artykułów austriackiej firmy, dzięki czemu łatwiej ocenić ich wartość. O zaletach zaczepów Scharmüllera będziesz w stanie się przekonać też oglądając znajdujące się na stronie video, gdzie fabrykant pokazuje, jak jego utensylia spisuje się w praktyce.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 30.01.2019 14:09:15)

Podlinkuj wpis:
Post Tagged with , , ,

You must be logged in to post a comment.