Home » od endoskopia » Półkolonie i zajęcia dla dzieci na Mazurach

Półkolonie i zajęcia dla dzieci na Mazurach

Półkolonie i zajęcia dla dzieci na Mazurach

Twoje dziecko ma trudności z czytaniem lub pamięcią? Pragniesz, aby w wolnym czasie miało możliwość by się uczyć? Nie musisz się więcej martwić. Wystarczy, że dotrzesz do Akademii Nauki. Możesz znaleźć nas w paru miastach w Polsce. Jeśli wywodzisz się z północno-wschodnich miejsc kraju to nasz najbliższy ośrodek mieści się w mieście Olsztyn, a dokładnie w obszarze geograficzno-kulturowym Mazury. W trakcie roku szkolnego oferujemy kursy i zajęcia dostosowane do wieku Twojej pociechy. Do nich można zaliczyć trening pamięci, gdzie budujemy zdolność do zapamiętywania oraz koncentrację, lekcji uczenia czytania przez zabawę w podróżników,a także zajęcia z wsparciem klocków Lego. W trakcie tych ostatnich uczeń poznaje fundamenty tworzenia robotów oraz programowania. Przez zabawę dzieci doskonalą swoje kompetencje matematyczne, a także manualne przez samodzielne majsterkowanie.

Nasza oferta jest na czasie także w trakcie wakacji zimowych lub letnich. Proponowane z motywem przewodnim obozy są nastawione przede wszystkim na wychowanie przez zabawę oraz rozwijanie pasji i kwalifikacji ich uczestników. Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach jazdy konnej, pływania, czy podstaw programowania informatycznego. W wakacje zimowe przygotowywane są półkolonie, gdzie również naszym zamiarem jest scalenie nauki z zabawą. Dzięki doskonaleniu umiejętności i powiększaniu horyzontów, dzieci stają się bardziej pewne siebie i śmiałe, a także chętne na poznawanie świata.

Pula zajęć obejmuje również dorosłych. Zapraszamy do udziału w kursach szybkiego czytania oraz treningu pamięci, by jak najbardziej udanie pożytkować nasz codzienny czas. Brakuje Ci planu na przyjęcie urodzinowe? Zatem jeśli masz chęć stworzyć wyjątkowe urodziny dla dzieci oferujemy imprezę urodzinową z robotami! W tym czasie jubilat oraz jego wyjątkowi zaproszeni goście mogą przenieść się w unikatowy świat techniki, a także mają zadowolenie z własnoręcznie skonstruowanych robotów.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 06.08.2018 09:50:08)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 31.08.2016 08:11:26)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.