Profile pcv

Profile pcv

Historia firmy Europrofil sięga 2003 roku. Już od niezupełnie 15 lat staramy się łączyć użytkowanie tworzyw sztucznych z ekologią. Wytwarzając swoje artykuły stosujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które poddajemy procesowi odzysku.

Jesteśmy największym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego typu. Surowiec poddany odzyskowi oferujemy również jako regranulat PVC wytwórcom parapetów, profili okiennych, grodzic i innych wyrobów stosujących ten tworzywo. Kupując nasze artykuły mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby najwyższej jakości a przy tym mogą Państwo wespół z nami troszczyć się o środowisko.

Przemiał i regranulat pvc, który mamy w swojej propozycji jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to tworzywo najwyższej jakości. Proces technologiczny obejmuje między innymi selekcje a także sortowanie ścinków (rozdzielenie innych materiałów od PVC) a także poddanie ich regranulacji. W czasie tworzywo poddawany jest procesowi odgazowania a także usunięciu wszystkich zanieczyszczeń. W swojej propozycji posiadamy również listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Produkujemy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym współcześnie stosowanym w Polsce – Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest na zawsze połączony z oknem. Listwy takie ułatwiają transport i montaż okien a także zapewniają bardzo dobrą termoregulację i niską przepustowość dźwiękową mieszkań i domów. Ich wdrożenie zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 30.12.2018 06:32:35)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.