Projektowanie 2D Megacad

Projektowanie 2D Megacad

Nasza firma proponuje aplikację do projektowania dla specjalistów z różnych branż.

Megacad jest programem , który istnieje od 1989 roku. Dzięki niemu możemy ustawić oczekiwane parametry modelowania 3D. Na bazie pojedynczego projektu możemy realizować projekty alternatywne. Możemy za jego sprawą opierając się na dwuwymiarowej dokumentacji technicznej stworzyć modele 3D a także 2D. Aplikacja staje się jeszcze bardziej powszechny na naszym rynku. Jest odpowiedni dla projektantów, lecz również dla mechaników a także konstruktorów.

Dzięki dodatkowym aplikacjom, takim jak aplikacje do rozwijania blach, tworzenia modeli kinematycznych, projektowania konstrukcji stalowych a także aplikacje do sterowania obrabiarkami, praca z programem staje się jeszcze szybsza a także przyjemniejsza.

Jesteśmy solidną a także rzetelną firmą. Nasze usługi są najlepszej klasy, wykonywane zawsze terminowo. Jeżeli masz pytania to znaczy wątpliwości, skontaktuj się z nami, z zapałem na nie odpowiemy.

Oferujemy miesięczną testową wersję programu Mega Cad, abyście mogli Państwo zaznajomić się z jego możliwościami przed zakupem pełnej wersji. Aplikacja ma bardzo sporo funkcji a także jest bardzo uniwersalny, stąd bezsprzecznie przyda się w każdej firmie projektowej i nie tylko.

W naszej propozycji znajduje się wersja CAD dla szkół-edukacyjna a także komercyjna, lecz nie różnią się one znacząco. Obie umożliwiają tworzenie dopasowanych do Twoich potrzeb projektów technicznych.Oferujemy audycja MegaCad w następujących wersjach: MegaCAD Lt MegaCAD 2D OEM; MegaCAD 2D; MegaCAD 3D.

Namawiamy do zaznajomienia się ze szczegółowym ich opisem na naszej stronie internetowej megacad.pl a także do kontaktu z nami.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 07.05.2018 05:35:58)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 25.12.2016 10:56:21)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.