Home » Biznes i Finanse od endoskopia » Biznes od endoskopia » Prowadzenie dokumentacji księgowej

Prowadzenie dokumentacji księgowej

Prowadzenie dokumentacji księgowej

Szukasz rzetelnej a oprócz tego sprawdzonej firmy outsourcingowej? Zależy Ci na tym, żeby zapewniamy ona obsługę na najwyższym poziomie w dobrej cenie? O ile tak koniecznie powinieneś skontaktować się właśnie z nami!

Firma ICC Consulting Human Resources to spółka założona przez osoby z wieloletnim doświadczaniem a oprócz tego wiedzą merytoryczną w zakresie oferowanych usług. To, w czym się specjalizujemy to:

  • rachunkowość,
  • administracja kadrowa a oprócz tego płacowa,
  • Human Resources,
  • szkolenia BHP,
  • ewidencjonowanie czasu pracy,
  • usługi w zakresie zatrudniania cudzoziemców.

Perfekcyjnie zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne jest Państwa zadowolenie z naszych usług wskutek tego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując pełną odpowiedzialność za powierzone zadania. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez członkostwo w różnego typu szkoleniach, które sprawiają, że jesteśmy odpowiednio zorientowani w w tym momencie obowiązujących przepisach a oprócz tego wymaganiach rynku. Dzięki naszej pomocy mogą Państwo efektywnie uszczuplić koszty działalności gospodarczej, i zwiększyć poufność a oprócz tego obronność danych.

Z naszej propozycji skorzystało obecnie multum firm a oprócz tego każda wypowiada się o nas wyłącznie w samych superlatywach, polecając nas innym. Wierzymy, że również a oprócz tego Państwo skorzystacie z naszych usługi a oprócz tego dołączycie do grona zadowolonych a oprócz tego wiernych klientów.

Każdy używający z naszych usług do samego końca września 2017 roku zapłaci 50% ceny, którą musi uiszczać w obecnym biurze rachunkowym. Przy skorzystaniu z usług administracji kadrowej kompleksową usługę BHP oferujemy za darmo! Zachęcamy do nawiązania kontaktu już dziś!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 28.09.2018 10:28:06)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.