Home » Branże od endoskopia » Motoryzacja od endoskopia » Serwis pojazdów elektrycznych

Serwis pojazdów elektrycznych

Serwis pojazdów elektrycznych

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, doświadczona i godna zaufania firma, która od 2005 roku zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w naszym kraju dystrybutorem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się olbrzymią popularnością praktycznie na całym świecie. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo nie tylko wysokiej jakości pojazdy elektryczne, ale także odpowiedniej jakości części zamienne, akumulatory i akcesoria do wszystkich pojazdów elektrycznych. Warto wspomnieć także i o tym, że od kilku lat prowadzona przez nas firma jest także reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli bardzo dużego pochodzącego z USA producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem od lat jest satysfakcja a także zadowolenie naszych klientów, dlatego też oferujemy najlepsze pojazdy elektryczne w bardzo niskich cenach. Ciągle podążamy za wszelkimi nowinkami a także trendami w motoryzacji, aby móc zaspokoić coraz to szersze wymagania naszych klientów. W pierwszej kolejności polecamy Państwu sprzedawane przez nas sprawdzone akumulatory trakcyjne – kwasowe oraz akumulatory AGM, które mogą pochwalić się bardzo dużym zastosowaniem a także wieloma zadowolonymi klientami. Pełną ofertę naszych usług i więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo zawsze na stronie electrocar.pl, do zapoznania się z którą bardzo gorąco zapraszamy.

Jako jedna z niewielu firm w naszym kraju prowadzimy także wysokiej jakości serwis gwarancyjny a także pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części a także zatrudniamy najlepszych mechaników, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo trudnych oraz najbardziej wymagających napraw.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 22.09.2018 18:25:43)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 02.03.2017 21:12:56)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.