Stojaki antenowe

Stojaki antenowe

Przedsiębiorstwo Goldex działa od wielu lat na rynku. Posiada bogate doświadczenie w branży a oprócz tego proponuje w sprzedaży doskonałej jakości narzędzia znanych a oprócz tego cenionych producentów. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, konwerterów, tunerów, modemów a oprócz tego niezbędnych akcesoriów.

Jedną z propozycji są przystępne cenowo stojaki antenowe różnego gatunku, dobierane do klienta w zależności od indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 wykonany jest ze stali nierdzewnej a oprócz tego ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 40mm. Natomiast oferowany stojak L-400 jest odrobinę dłuższy za to posiada takie same parametry co poprzednik. Trzecim jest proponowany w kolorze czarnym elegancki stojak przyścienny. Kolejnym a oprócz tego ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową gwarantującą stabilne przymocowanie.

Cały zrobiony jest ze stali a oprócz tego ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten produkt jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje wytrzymałość a oprócz tego niezawodność produktu. Potwierdza spełnienie wszelkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności a oprócz tego wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe oferowane przez firmę Goldex spełniają kluczowe normy a oprócz tego standardy. Wykonywane są z wysokiej jakości materiałów co gwarantuje wytrzymałość produktu przez multum lat. Implementacja najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny a oprócz tego zaproponować produkt o doskonałej jakości. Specjalna wnioskowanie sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 01.10.2018 13:15:04)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 11.07.2017 04:35:55)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.