Home » Internet od endoskopia » Webdesign od endoskopia » Strony internetowe dla firm

Strony internetowe dla firm

Strony internetowe dla firm

Strony internetowe to popularna forma reklamy, która częściej stosowana jest zarówno przez małe, lokalne firmy, jak i duże ogólnoświatowe korporacje. Koszt tego typu reklamy jest bardzo zróżnicowany i zależy od wielu czynników.

Pierwszym takim czynnikiem, który wpływa na cenę strony internetowej jest poziom skomplikowania rozwiązań funkcjonalnych witryny. Pod tym zagadnieniem kryją się takie elementy jak formularze, system administracyjny, newslettery oraz dedykowane rozwiązania programistyczne, które dotyczą funkcji, jaką ma spełniać każda podstrona.

Kolejnym aspektem jaki ma spory wpływ na cenę strony internetowej jest kryterium ilości podstron jaką na starcie ma posiadać witryna. Im więcej podstron oraz większa różnica w ich wyglądzie oraz funkcjonalności tym cena strony internetowej będzie wyższa.

Jeszcze innym kryterium, które odbija się na cenie witryny jest specyfikacja związana z jej wyglądem. Im strona internetowa ma mieć bardziej dopracowaną grafikę, posiadać więcej elementów graficznych, zdjęć oraz animacji flash tym oczywiście jej koszt będzie większy.

Ostatnim czynnikiem, który może sprawić, że dane strony internetowe są droższe od pozostały jest optymalność kodu strony oraz jej treści pod względem wyszukiwarek internetowych. Optymalizowana strona to kolejne godziny pracy związane z dostosowywanie struktury kodu po roboty wyszukiwarek, co oczywiście zdecydowanie odbije się na cenie strony www.

Oprócz powyższych czynników związanych z samą stroną internetową na jej cenę wpływ mają także takie elementy, jak miasto w którym chcemy ją stworzyć, a także komu powierzymy to zadanie. Jeśli nasze strony internetowe chcemy wykonać w takich miastach jak Mława, Płońsk, Ciechanów, czy Płock, na pewno zapłacimy znacznie mniej, niż gdyby to zadanie wykonywały firm z Warszawy, czy Poznania.

Dodatkowo spora rozbieżność w cenach jest także w przypadku wyboru między dużą firmą IT, agencją interaktywną, a freelancerem, który na pewno zrealizuje naszą firmową stronę www najtaniej.

Jak widać elementów, które wpływają na koszt stworzenia strony internetowej jest mnóstwo, dlatego przed rozpoczęciem jej realizacji warto dokładnie określić swoje wymagania i przeszukać lokalny rynek firm oraz freelancerów z branży IT.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 26 (ostatnio: 11.05.2019 05:47:07)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 21.10.2016 10:26:42)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.