Systemy zasilania

Systemy zasilania

COMEX S.A. to rzetelna przedsiębiorstwo z ponad 30 letnim doświadczeniem, która oferuje niezawodne systemy zasilania awaryjnego w niezwykle atrakcyjnych cenach. COMEX S.A. od wielu lat współpracuje z szwajcarską firmą COVER-ENERGY SA, dzięki czemu jest w stanie zaoferować swoim klientom artykuły z najwyższej światowej półki. O ile interesuje Państwa bezawaryjny i sprawdzony serwis zasilaczy ups, to koniecznie odwiedźcie stronę comex.com.pl i precyzyjnie zapoznajcie się z naszą ofertą usługową.

Dla nas ochrona systemów komputerowych, to nie tylko praca zawodowa, lecz przede wszystkim wielka pasja z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów w branży IT i cały czas podnosimy nasze umiejętności, by móc podołać jeszcze to większym wymaganiom naszych klientów. Dołączcie nadal obecnie do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że to racja my oferujemy w chwili obecnej najlepsze zasilanie gwarantowane w najniższej cenie.

Paramy się nie tylko profesjonalną dostawą, instalacją a oprócz tego uruchomieniem zasilania gwarantowanego, lecz również wszelkimi naprawami, kompleksowymi przeglądami a oprócz tego obsługą serwisową zasilaczy awaryjnych UPS. Wszystkim naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo, przy wyborze naszego sprzętu. Nasi pracownicy z ogromną przyjemnością podpowiedzą Państwu jak najlepiej rozbudować a oprócz tego doposażyć systemy UPS i agregaty prądotwórcze. Polecamy również nasze specjalistyczne audyty systemów zasilania gwarantowanego a oprócz tego zdalne monitorowanie wszystkich zamontowanych urządzeń. Za sprawą naszej niewielkiej pomocy, Państwa dane będą bezpieczne.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 01.09.2017 04:08:10)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 03.10.2017 23:28:26)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.