Sztuczki Piłkarskie

Sztuczki Piłkarskie

Freestyle Football to dynamicznie rozwijająca się dyscyplina z pogranicza sportu oraz sztuki. W ostatnich latach bardzo popularna stała się ona na Zachodzie Europy, ale także w Polsce rośnie liczba nie tylko jej fanów, lecz też czynnie uprawiających ją osób.

Robert Guzik to jeden z najbardziej cenionych polskich Football freestylowców. Jego niezaprzeczalne umiejętności zostały docenione nie tylko na polskim podwórku, lecz też w ważnych imprezach międzynarodowych. Lata praktyki oraz perfekcyjna piłkarska technika sprawiają, że wykonywane przez niego ewolucje oraz triki wzbudzają euforię wśródł sędziów oraz publiczności.

Pokazy Freestyle Football dzięki swojej niezaprzeczalnej widowiskowości już dawno zyskały popularność w dużo szerszym gronie, aniżeli jedynie wśród pasjonatów tej dyscypliny. Oferta wykonania freestylowego show wzbogaci każdą imprezę okolicznościową, biznesową czy branżową.

Pokazy w wykonaniu Roberta Guzika to gwarancja udanej zabawy oraz zachwytu – dzięki swojej nieszablonowości stanowią one wyśmienitą alternatywę dla tradycyjnych występów muzycznych oraz podobnych wydarzeń kulturalnych. Wszechstronny zawodnik w trakcie występu zaprezentuje akrobacje oraz sztuczki w rozmaitych stylach – air, sd oraz upper.

Ponadtowśród propozycji dla zdecydowanych partnerów znajduje się także propozycja warsztatów. Chociaż profesja Football freestylowca nie jest łatwa dla początkującego sportowca, to nauka prostych – na początek – sztuczek będzie z całą pewnością przyjemna pod okiem tak doświadczonego fachowca.

Atutem Freestyle Footballu jest jego uniwersalność – niezależnie od charakteru imprezy, konferencji czy spotkania, jest on gwarancją dobrej zabawy oraz spektakularności.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 12.10.2018 21:46:15)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 13.05.2017 20:31:50)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.