Sztuczne skały

Sztuczne skały

dekoracje w postaci sztucznych skał są sedno dzisiejszych kierunków dekoracji i zdobienia ogrodów i terrariów dla zwierząt. Imitacja skał , która jest wysoce odporną strukturą może być wykorzystywana jako funkcjonalny element wystroju. Dzięki użyciu betonu modyfikowanego imitacje skał wytwarzane przez Wrocławską firmę sKalisty, wyróżnia wyjątkowa wytrzymałość na warunki atmosferyczne, jak i na zdzieranie. Imitacje skał będące dziełem firmy sKalisty zadowolą nietuzinkowe oczekiwania. Sztuczne skały nie muszą stanowić tylko tłem, ale potrafią stać się ponadprzeciętną atrakcją w takich lokalizacjach jak przykładowo parki rozrywki.

zlecając usługę wykonania sztucznych skał firmie sKalisty, masz pewność trafnego wyboru. Nasze umiejętności zostały docenione na jednej z największych budów w Polsce, obejmującej omalże dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych sztucznych skał – Afrykarium Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Stworzyliśmy tam sporo różnorodnych ekosystemów istniejących w Afrykańskim pejzażu, zawierających w swoim składzie różnorodne. Nasze sztuczne skały, są wykorzystywane jako wybiegi dla tak gigantycznych zwierząt jak np nosorożce. Wytrzymałość naszych sztucznych skał jest na tak wysokim poziomie, że nie zachodzi tutaj obawa o obłupanie sztucznych skał. Dziś, zarówno Ty masz okazję wybudowania scenerii, która do tej pory nie była możliwa do zbudowania. Firma sKalisty oferuje szeroką gamę dekoracji imitujących kamień, które z na pewno będą użyteczne w Twojej inwestycji. Oferujemy usługi projektowe, zanim nastąpi realizacja imitacji kamienia, można zweryfikować wygląd końcowy.

Sztuczne skały zdecydowanie upiększą twoje projekty i będą niepowtarzalnym elementem wystroju, o którym mówić będzie każdy gość.


Ocena: 4,83/5 (6 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 12.08.2015 15:21:37)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 27.01.2018 12:22:50)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.