Toczenie cnc

Toczenie cnc

METALKO to profesjonalna a oprócz tego solidna spółka, która funkcjonuje na naszym rynku od 1992 roku a oprócz tego proponuje swoim klientom profesjonalną obróbkę skrawaniem cnc w bardzo rozsądnej cenie. METALKO być może pochwalić się nie tylko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, lecz także nowoczesnym zapleczem technologicznym, dzięki któremu być może podjąć się nawet najtrudniejszych a oprócz tego najbardziej skomplikowanych zleceń.

O ile ciekawi Państwa precyzyjna analizowanie skrawaniem cnc, to jeszcze dziś powinni Państwo zobaczyć stronę metalko.com.pl a oprócz tego ściśle zaznajomić się z najnowszą ofertą firmy METALKO.

Pożądane byłoby wspomnieć również a oprócz tego o tym, że firma METALKO proponuje rewelacyjne wykładziny ceramiczne, nowoczesne wykładziny z laminatu, niezawodne powłoki ebonitowe a oprócz tego gumowe i multum innych kompensatorów gumowych. Przedsiębiorstwo ta specjalizuje się także w regeneracji armatury przemysłowej, naprawie sprężarek i kompleksowych usług w zakresie obróbki plastycznej stali.

Przedsiębiorstwo METALKO to także ośrodek szkolenia spawaczy, który cieszy się bardzo dobrą opinią a oprócz tego wieloma zadowolonymi kursantami. Więcej informacji o firmie, pełną propozycję usługową i referencje mogą Państwo znaleźć na stronie metalko.com.pl.

Po pierwsze powinni Państwo ściśle sprawdzić usługi w zakresie obróbki plastycznej stali, to znaczy cięcie laserowe, gięcie, bądź zwijanie blach. METALKO jako jedna z niewielu firm w kraju proponuje bardzo dokładne cięcia plazmowo-tlenowe nowoczesną maszyną Tru Laser 3040 L32 TRUMPF. Sprzęt ten pozwala kroić stal nierdzewną do 15mm, aluminium do 10 mm, a stal węglową do grubości 20mm.

METALKO realizuje swoje usługi nie tylko dla klientów krajowych, lecz również dla takich krajów jak np. Szwecja, Niemcy, Norwegia, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, czy Szwajcaria.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 21.05.2017 14:32:23)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 10.02.2018 04:44:05)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.