Home » Branże od endoskopia » Transport od endoskopia » Transport ciężarowy do Szwajcarii

Transport ciężarowy do Szwajcarii

Transport ciężarowy do Szwajcarii

Poszukujesz firmy transportowej, która przewozi towary do Szwajcarii, Niemiec czy też Włoch? Jeśli tak jesteś we właściwym miejscu! TWD Logistic to polska przedsiębiorstwo, która operuje właśnie w tych państwach, a oprócz tego wielu innych.

Właścicielami tej zasłużonej już firmy transportowej są Agnieszka Otto i również Marek Niżankiewicz, oznacza to ludzie, którzy o logistyce oraz spedycji wiedzą raczej wszystko.

Personel TWD Logistic dba o każdy detal związany z przewozem danego towaru oraz rzetelnie realizuje swoje obowiązki oraz zadania. Potwierdzić to mogą bez wątpienia klienci, którzy chwalą indywidualne oraz rzetelne podejście do każdego zamówienia.

Największe rozeznanie TWD posiada w Szwajcarii. Poza transportem towarów do tego kraju, przedsiębiorstwo jest w stanie pomóc w realizacji odpraw celnych oraz wszystkich rzeczy z tym związanych. Jest to możliwe dlatego, bo TWD współpracuje z agencjami celnymi na terenie Szwajcarii w tej chwili od wielu lat. Opróćz tego, przedsiębiorstwo może poszczycić się długoletnią współpracą ze znanymi eksporterami oraz importerami i również z doświadczonymi spedycjami krajowymi oraz zagranicznymi.

TWD Logistic działa w całej Europie, lecz preferowanymi kierunkami są takie państwa jak Węgry, Austria, Słowenia, Chorwacja oraz wspomniane wyżej Niemcy, Szwajcaria oraz Włochy.

TWD to przede wszystkim definicja szybkiej dostawy przewożonych ładunków i również doświadczona oraz dobra jakość realizowanych usług. Na dodatek przedsiębiorstwo gwarantuje stały kontakt z kierowcą oraz sposobność monitorowania przewożonego towaru.

TWD Logistic Sp. J. swoją lokalizację posiada w Gliwicach przy ul. Kościuszki 1c. Więcej informacji można zdobyć na stronie firmowej www.twdlog.pl czy też na oficjalnym profilu na Facebooku.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 25.09.2018 14:29:16)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.