Home » Branże od endoskopia » Usługi od endoskopia » Transport zwłok – Apokalipsa

Transport zwłok – Apokalipsa

Transport zwłok - Apokalipsa

Firma Apokalipsa przez ponad 25 lat swojego istnienia, zebrała ogromne doświadczenie w zakresie usług pogrzebowych. Dzięki temu podejmie się każdego, nawet najbardziej niełatwego zadania związanego z transportem zwłok. Rozumiemy, że jest to dla naszych kontrahentów trudny czas, z tej przyczyny nasza pomoc jest wszechstronna a oprócz tego kompleksowa, ażeby w najwyższym stopniu ich odciążyć w zaistniałych okolicznościach.

Transport zwłok z zagranicy to specjalizacja przedsiębiorstwa Apokalipsa. Nasi pracownicy, posługujący się poprawnie językiem francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim a oprócz tego niemieckim, są do dyspozycji kontrahenta siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Pomogą oni w załatwieniu wszystkich formalności zarówno na obszarze naszego kraju, jak a oprócz tego poza jego granicami, gdyż działają na stałe w kilkunastu krajach na całym świecie. Sprowadzenie zwłok do Polski może być zrealizowane przy pomocy autokarawanów, a oprócz tego drogą lotniczą a oprócz tego morską. Posiadana przez przedsiębiorstwo Apokalipsa flota składa się jedynie z nowoczesnych samochodów, przystosowanych do przewozu zmarłych. Wszystkie one są wyposażone w niezawodne agregaty chłodnicze.

Firma Apokalipsa szeroko współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, także za granicą. Zlecenia na transport zwłok są przyjmowane od osób prywatnych, zakładów pogrzebowych, a oprócz tego dowolnych instytucji a oprócz tego organizacji.

Firma Apokalipsa zapewnia swoim klientom spełnienie wszelkich wymogów sanitarnych a oprócz tego prawnych obowiązujących przy transporcie zwłok z zagranicy. Dostosowuje ona swoje usługi do zwyczajów religijnych różnych wyznań. Zakład pracy proponuje także trumny dostosowane do przepisów w każdym kraju, z którego sprowadzone mają być zwłoki.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 09.12.2018 11:52:45)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.