Trawy pastewne

Trawy pastewne

Przedsiębiorstwo Agri Land jest firmą, która funkcjonuje na rynku od 2000 roku. Od początku jej działalności skupiała się na sprzedaży nasion lucerny, i produkcji jakościowych mieszanek trawy. Bezustannie firma proponuje klientom coraz lepsze odmiany lucerny, dopasowywane do warunków panujących w naszym kraju, dzięki współpracy z zagranicznymi hodowcami lucerny, w szczególności z amerykańskim Forage Genetics. Lucerna – nasiona od firmy Agri Land to 3 odmiany lucerny – legend, legendairy a oprócz tego perfecta. Odmiany te pochodzą z amerykańskiej hodowli a oprócz tego cechują się wytwarzaniem aż 5 liści, gdzie standardowe posiadają jedynie 3. Wszystkie te odmiany osiągają bardzo wysokie plony, co jest bardzo korzystne dla hodowców.

Jedną z wielu ważnych zalet lucerny z hodowli amerykańskiej jest niższa zawartość szkodliwej substancji – saponiny, którą zalicza się do szkodliwych dla zwierząt. Lucerna od firmy Agri Land może być przeznaczona do bezpośredniego karmienia, ale także na siano, kiszonkę czy też sianokiszonkę.

Innym produktem, który proponuje Agri Land są trawy pastewne. W propozycji można znaleźć mieszanki traw od ogólnych mieszanek z drobnonasiennymi roślinami motylkowatymi, przez te bardziej skupione na poszczególnych odmianach – mieszanki z koniczyną białą, z koniczyną łąkową oraz szwedzką. Do wyboru są do tej pory mieszanki łąkowe, pastwiskowe, uniwersalne i jednoroczne. Wszystkie oferowane przez nas mieszanki mają swoje specyficzne wymagania uprawne a oprócz tego są przeznaczone pod najrozmaitsze sposoby użytkowania – kośnego, pastwiskowego czy też też kośno-pastwiskowego.

Firma Agri Land to solidna firma, troszcząca się o swoich klientów a oprócz tego o jakość proponowanych artykułów, za sprawą czego jest bezspornie godna polecenia.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 06.03.2019 12:19:50)

Podlinkuj wpis:
Post Tagged with ,

You must be logged in to post a comment.