Home » Biznes i Finanse od endoskopia » Ubezpieczenia od endoskopia » Ubezpieczenie mieszkania Gdańsk Morena

Ubezpieczenie mieszkania Gdańsk Morena

Ubezpieczenie mieszkania Gdańsk Morena

Firma Intraplus.pl to biuro ubezpieczeń proponujące ubezpieczenia dla klientów indywidualnych a także firm, na dogodnych warunkach. W propozycji biura znajdują się ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia zdrowotne a także na życie, ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, mini casco, szyby a także auto pomocy), ubezpieczenia rolnicze, ubezpieczenia turystyczne a także multum innych form ubezpieczenia, dostosowanych do potrzeb niemal każdej osoby czy też instytucji. Oprócz usług typowo ubezpieczeniowych, biuro proponuje także pomoc prawną obejmującą m.in. pomoc w uzyskaniu odszkodowania czy też asystę przy serwisie powypadkowym pojazdu. Za sprawą tego oferta biura jest pełna a także jego klient nie musi się niepokoić o sprawy ubezpieczeniowe na każdym etapie załatwiania formalności

Tak aby skorzystać z propozycji biura, wystarczy napisać wiadomość online czy też też zadzwonić pod numer telefonu zawarty na stronie internetowej. Mieszczący się pod nim agent ubezpieczeniowy jest w stanie udzielić fachowej pomocy w wyborze propozycji idealnie dostosowanej do konkretnego przypadku. Osoby mieszkające na obszarze Gdańska mogą także odwiedzić biuro zlokalizowane przy ulicy Myśliwskiej 33D, siedziba 74. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 18:00 i również w soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Biuro ubezpieczeniowe Intra Plus funkcjonuje na rynku w tej chwili od 25 lat. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu posiada ono sprawdzonych klientów zarówno na rynku lokalnym, jak a także na rynku ogólnopolskim. Współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin sprawia, że oferta ubezpieczeniowa jest skonstruowana niemal bez zarzutu, ponieważ uwzględnia wszystkie oczekiwania ubezpieczonych osób.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 21.07.2018 06:40:57)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 12.08.2017 03:32:28)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.