Włochy pielgrzymka

Włochy pielgrzymka

Jesteśmy polskim prywatnym biurem podróży, które od wielu lat cały czas, z pasją a także w sposób całkowicie profesjonalny, zajmuje się organizowaniem wyjazdów tego rodzaju jak integracyjne spotkania dla nauczycieli, pozaszkolne rady pedagogiczne, wycieczki szkolne, a w głównej mierze niezapomniane dla ducha wyprawy do miejsc kultu świętego.

W naszej bogatej ofercie znajduje się pielgrzymka do Ziemi Świętej, podróż do krain tak ciekawych a także zabytkowych jak Gruzja, Armenia, Italia, Chiny, Grecja, Francja, Korsyka, Malta, Meksyk oraz Portugalia. Stale powiększamy propozycje wyjazdowe. Jesteśmy stuprocentowym gwarantem ciekawie a także bez szwanku spędzonego czasu. Oferujemy atrakcyjne ceny a także zajmujące trasy pielgrzymkowe. Przygotowujemy chętnie kolejne katalogi, które można pobrać z naszej strony internetowej, a także wciąż otwieramy się na rozmaite możliwości. Nasza firma daje możliwość wynajęcia busów a także autokarów o różnym standardzie, wyposażeniu a także koszcie. Każda tego rodzaju ofert jest obliczana w sposób indywidualny. W rekomendowanym przez biuro taborze znajdują się składy 18-osobowe, 20-osobowe a także 26-osobowe, odnośnie do busy, ale także 30-osobowe, 35-osobowe, 49-osobowe, 57-osobowe, 59-osobowe a także 67-osobowe pojazdy autobusowe. Cechujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami: używamy elektronicznego obiegu dokumentów. Jesteśmy również przyjaźni dla środowiska: segregujemy odpady, zbieramy makulaturę a także plastikowe nakrętki, utylizujemy elektrośmieci.

Prowadzimy cykl audycji, w których zapoznajemy słuchaczy z historią, jak również kulturą krajów znajdujących się na wycieczkowej liście. Gwarantujemy pełną satysfakcję a także niesamowitych wrażeniach każdego, kto zdecyduje się wybrać z nami na wycieczkę.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 07.09.2018 05:01:41)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 21.12.2017 19:41:42)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.