Wynajem busów

Wynajem busów

Trans-Europa istnieje na rynku przewozowym od 1993 roku. Oferuje najem autokarów a oprócz tego busów, i również przewozy, które odbywają się na linii Polska – Sycylia – Polska. Swoją siedzibę Trans-Europa posiada w stolicy województwa podkarpackiego – w Rzeszowie. Firma posiada kilkanaście autokarów, które gwarantują najlepszy komfort podróżowania. Na odległych trasach można korzystać z klimatyzacji, odtwarzacza płyt DVD czy minibarku. Kierowca ma pod ręką zawsze mikrofon, nawigację GPS oraz CB radio, natomiast dla bezpieczeństwa przy każdym fotelu znajdują się pasy, a siedzenia są rozkładane, co jest niemałym plusem zwłaszcza przy zagranicznych, wielogodzinnych podróżach.

Oprócz autokarów, firma posiada busy marki Mercedes Benz, najstarszy z 2002 roku, wszystkie wyposażone w klimatyzację, uchylne a oprócz tego rozkładane siedzenia oraz radio Cd. Każdy pojazd jest serwisowany w autoryzowanym serwisie, wskutek tego podróżujący mogą mieć pewność, że autokar, czy bus, który jadą w podróż, jest całkowicie bezpieczny a oprócz tego gotowy do drogi.

Oprócz linii Polska-Sycylia-Polska, której wyjazdy odbywają się w poniedziałki a oprócz tego czwartki z Polski oraz w niedziele a oprócz tego środy z Sycylii, Trans-Europa realizuje wynajem minibusów, wynajem autokarów, transfery lotniskowe, wycieczki objazdowe, wyjazdy firmowe, przejazdy wahadłowe, wycieczki szkolne, spotkania biznesowe oraz wyjazdy narciarskie. Szeroka oferta zachęcą do skorzystania z usług firmy, Trans-Europa jest w stanie spełnić wiele wymagań a oprócz tego życzeń płynących ze strony klienta. Zapewnia pełen profesjonalizm, całodobową dyspozycyjność oraz niezawodność, a prócz tego przystępne ceny, z czego pożądane byłoby skorzystać.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 07.05.2018 13:34:50)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.