Home » Branże od endoskopia » Transport od endoskopia » Wynajem-mikrobusow.warszawa.pl – jak wygląda praca kierowcy

Wynajem-mikrobusow.warszawa.pl – jak wygląda praca kierowcy

Wynajem-mikrobusow.warszawa.pl - jak wygląda praca kierowcy

Fach jako profesjonalny kierowca wymaga od Ciebie dużej ilości elementów. Odpowiedni charakter i umiejętności psychofizyczne. Na pewno jeżeli funkcjonujesz w przewozie osób lub oferujesz wynajem busa wraz z kierowcą. Najważniejsza jest na pewno cierpliwość. Dużo młodych osób nie rozumie jak bardzo istotny jest w tym zawodzie charakter. Zawsze gdy wspominam że pracuje jako kierowca słyszę o to lekka praca na sto procent jesteś szczęśliwy. Dopiero gdy zaczynam o niej gadać ludzie dostrzegają gorszy obraz tego biznesu. Chce wam napisać jak naprawdę wygląda zawód kierowcy.

Najbardziej istotna jest odpowiednia psychika. Mówię to całkiem serio. Podczas całego dnia wożenia ludzi można posłuchać rzeczy ciekawych jak i tych niemiłych. Pasażerowie nie rozumieją że od czasu do czasu najzwyczajniej nie masz humory na tzw small talk. Często znajdzie się ktoś kto będzie próbował zagadać. Możesz zrobić z siebie wielkiego prostaka i mu nieodpowiedzieć lub zebrać się w sobie i być tym miłym kierowcą z busa. Bardzo ważna stała koncentracja. Transportując pasażerów nie możesz dopuścić do momentu zawahania.. Odpowiadasz za osoby które wieziesz dlatego musisz być nieustanie skoncentrowany.

Dużo badań udowadnia że zawodowi kierowcy posiadają szybkość reakcji na poziomie człowieka w wieku 25 lat. To nie żarty. 40-50 letni mężczyzna pracujący jako kierowca ma tempo reakcji na poziomie 25 latka. Jest to ogromnie ważne w tej pracy bowiem kilkanaście milisekund może uratować życie Twoje i twoich pasażerów. Trzeba też wiedzieć że praca kierowcy nie kończy się w momencie kiedy ostatnia osoba opuści pojazd. To stałe sprzątnie samochodu po pracy i ogarnianie go na jutrzejszy dzień. Niestety ludzie nie dbają o to co nie jest ich. Jeżeli myślicie że przesadzam odwiedźcie kiedyś na parking autobusów albo busów po pracy i zerknijcie co tam się dzieje.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 29.03.2018 14:22:23)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.