Żeglarstwo – szkolenia

Żeglarstwo - szkolenia

Szkoła Żeglarstwa JUNGA działa ciągle na rynku już od prawie 10 lat z powodzeniem kształcąc coraz to młodszych adeptów morskich przestrzeni a oprócz tego żeglarstwa. Najpopularniejsza a oprócz tego w najwyższym stopniu renomowana szkoła żeglarstwa w województwie pomorskim od wielu lat.

JUNGA to głównie niesamowita żeglarska pasja połączona ze wspaniałym darem smakowania sporej wody wszystkimi, nawet w najwyższym stopniu uśpionymi zmysłami, z wrodzoną dziecięcą ciekawością a oprócz tego nieprzeniknioną wrażliwością na to co nas otacza. Personel szkoły JUNGA stawia sobie za najistotniejszy cel urzeczywistnianie nawet w najwyższym stopniu szalonych młodzieńczych aspiracji a oprócz tego marzeń dotyczących morza. W propozycji szkoły istnieje możliwość znaleźć szkolenia a oprócz tego kursy żeglarskie dla początkujących a także bardziej doświadczonych adeptów morza a oprócz tego żeglarstwa, a także szkółki żeglarskie dla dzieci a oprócz tego młodzieży trwające od kilku do kilkunastu dni.

JUNGA proponuje również czartery przeszło 4000 jachtów na całym świecie, a też doświadczoną obsługę a oprócz tego rzetelną pomoc doświadczonych żeglarzy, którzy swoje szlify zdobywali na akwenach całego świata.

Szkoła żeglarstwa JUNGA proponuje też stosunkowo krótkie rejsy weekendowe dla początkujących po Zatoce Gdańskiej, jak a oprócz tego wyraźnie bardziej ambitne dalsze wyprawy oceaniczne. Trasy wszystkich proponowanych rejsów prowadzą szlakami przetartymi przez żeglarzy pracujących w szkole, którzy mogą się pochwalić bardzo bogatym a oprócz tego cennym doświadczeniem na różnych akwenach świata. JUNGA to głównie doskonały dla osób, które w dalszym ciągu nie wiedzą czy żeglarstwo to ich pasja. Członkostwo w kursach a oprócz tego rejsach organizowanych przez szkołę JUNGA z pewnością ich do tego przekona.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 26.10.2017 16:55:04)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.